Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szájszag ellen?

Figyelt kérdés
Este lefekvés előtt természetesen fogat mosok, utána már nem eszek, nem iszok semmit. Reggelre mégis kellemtlen a szájszagom.Ez kínos, hiszen nemrég jöttem össze párommal, és nem szeretnék neki "igy bemutatkozni" amikor együtt alszunk. Van valami trükkötök, hogy ne legyen kínos az ébredésem? Előbb kell felkelnem mindenképpen? Nincs erre az esetre valami féle cukorka? Köszönöm
2010. jan. 4. 12:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
49%
Szerintem ne aggódj emiatt:) Teis ember vagy:D Viszont nekem akkor szokott szájszagom lenni ha elelejtek enni. Tudom h nem nagy segítség de azért remélem vmit segítettem :)
2010. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm mindenkinek
2010. jan. 4. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!