Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim kidobott mert nem tetszik neki a ruhám?!

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy hónap után szakítottak velem.. Olyan indokkal, hogy nem tetszik neki az öltözködésem. (Egyébként divatosan próbálok öltözködni, soha senki nem mondott még nekem ilyet, hogy nem jó az amit hordok.. Gondolom egy plázacicát akart, csak nem értem, hogy miért jött akkor velem össze..) Azt is mondta, hogy nem volt olyan jó neki a szex. Totálisan lerombolta az önbizalmamat. Úgy éreztem, hogy szeret és jól érzi magát velem. Most kicsit össze vagyok törve.. Csak vígasztalódni próbálok. Köszi, hogy elolvastad! Írj valamit! 28N

Ja és a pasi is 28.. Kicsit felszínes.. Hm..


2014. jún. 23. 09:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és nem egy trendi srác ráadásul.. Szóval bagoly mondja verébnek.. Nem is értem..
2014. jún. 23. 09:32
 2/20 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz vele!
2014. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg mi a bajod? Nem illetek össze. Tudomásul kéne venni és kész.
2014. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen felszínes. Az egyik barátnőm hasonló helyzetben volt, egy tanult, jó munkahellyel rendelkező szép lány, hagyta magát szét alázni egy ilyen pasi miatt.Szakított a srác szerencsére vele, de mikor kirúgták, akkor megint hízelgett a barátnőmnek, hogy segítsen bekerülni hozzájuk. A barátnőm esze megjött. Ne pazarolj sok időt erre a fiúra, nem éri meg.
2014. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes majom, majd találsz jobbat! :D Fel a fejjel!
2014. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mintha 16 évesek lennétek, olyanok ezek az indokok. Tudod, annak a véleményére kell adni, akire felnézel, és aki építeni próbál a véleményével, nem rombolni. Felejtsd el, lépj tovább. Nekem is mondtak már fűt-fát,, mégsem hiszek nekik. Úgy öltözzködj, ahogy jól érzed magad, és úgy is szeretkezz. Majd jön valaki, akinek ugyanaz lesz jó, ami neked is. Menj tovább és kész. Egy vélemény nem vélemény.
2014. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vagy egy felszínes gyökér, akiértnem kár, vagy ez volt az indok, de cask nem tudott belédzúgni, csak néha megkettyinteni.

Nekem ez egy évig men, nem egy hónapig. Annyira lerombolta az önbizalmamat, hogy nem tudtam kilépni, mert azt hittem, másnak úgyse kellek. Ha ő hagyta abba, könyörögtem, ha én őt, akkor ő hízelgett...


Aztán most, hogy tisztán látok mindent....ez egy alacson,átlagos testű, nem jóarcú senki, egy senki nővel, és én sokkal jobb nő vagyok, mint ő pasi...és ez vette el az önbizalmamat, meg 1,5 éet az életemből. SZégyellem magam, ahogy viselkedtem miatta, amit kihozott belőlem és elért.


Szerintem te isnyiss mások felé, hogy lásd: kellesz. Találhatsz így pasit is, aki elterel, meg önbizalmad is visszajön.

2014. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát kicsit túlreagálta a dolgot. De szerintem itt nem a ruházkodás volt a fő probléma hanem a gyenge szex.


Nekem is volt olyan barátnőm akinek nem tetszett az öltözködése. Én szeretem ha nőcisen öltözködik a párom. De emiatt nem szakítottam vele (hanem később az ócska szex miat...).


Ha a szex vacak (főleg a házasság és gyerekek születése előtt már eleve vacak!) akkor meg igenis joga van szakítani a te párodnak is.


27/F

2014. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy hónap után nem hiszem, hogy a párja lenne.


és ha a szex is az indok, bunkósg ilyet mondani. EGy paraszt.

2014. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy lehet valakit egyből kidobni mert rossz a szex. Olyan nincs, hogy leültök, hogy figy ez nem tetszik, ezt nem így szeretném, ezt inkább így szeretném. Ha ezek után sem javul, akkor okés, jogos. Viszont ennek a díszpintynek eszébe sem jutott, hogy nem mindenki az ő igényeinek kielégítésére született??
2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!