Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miert igerik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert igerik meg a baratnonek, hogy örökké együtt lesznek, örökké szeretni fogja. Blabla, aztan ez egyszeruen elszáll egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
6ev utan dobott ki,mert mar nem szeret, ismerkedni akar. Én voltam a naiv,hogy elhittem az igergeteseit?
2014. jún. 23. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Mert szemétláda az összes, mindig teszik a szépet :/
2014. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerelmesen, a rózsaszín köd hatása alatt mond ilyet az ember, de ezt reálisan kell kezelni, ugyanis nagyon ritka az, hogy két ember együtt marad.
2014. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Teljesen masnak hittem ot.. Ezek szerint a hülye es naiv én voltam.
2014. jún. 23. 11:29
 4/22 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt, hogy csak a pasik ígérik meg, ők a szemétládák. Fordítva is így van ez. A rózsaszín köd alatt mindkét fél mond olyat, amit amúgy sem lehet betartani. Nekem is ígértek már meg sok mindent és ez nem csak egy kapcsolatba értendő még sem tartották be. De megtanultam életem során, hogy az ígéreteket sosem tartják be. 22/f
2014. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Ha hagytad volna, hogy legyen pár "baleset" nem lenne ez.

Az elhagyott nők itt rontják el mindig. Birtokolnak, kisajátítják, és ez szembe megy a férfi természettel. Idő kérdése, és a "jó kutya" nem simogatást kér, hanem meglóg a kerítésen át. Csak túl önzőek, hogy ne mindig "én én én", és "csak az enyém", meg ha "megcsal akkor kidobom".

Nem értem mire számítotok.

2014. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Baleset? Nem kell olyan pasi, aki csak ugy marad velem, ha közben "balesetekre" van igénye.
2014. jún. 23. 11:44
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Akkor törődj bele.

Vagy ha mázlid van sosem tudod meg, és élhetsz tovább a légvárban amit valóságnak hiszel.

2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Dowd.. Mert te boldogan élnél tovább, mintha mi sem történt volna, hogy a barátnőd sorozatosan félrek*r? Nem gondolod, hogyha valaki másfelé néz, ott már komoly problémák vannak a kapcsolatban? És ez nem birtoklás kérdése. Én már csak a másik iránti tiszteletből sem tennék ilyet, mivel tudom, hogy nekem mekkora fájdalmat okoz fordított esetben.
2014. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Feleségem. És megengedtem neki. pontosan azért, mert nem a tulajdonom, hanem a párom.

Felesleges ezen vitázni.

A szingli létnek is vannak szépségei...

2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha valóban a "párod" lenne, akkor sem tenne ilyet, ha megengeded neki.
2014. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!