Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miert igerik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert igerik meg a baratnonek, hogy örökké együtt lesznek, örökké szeretni fogja. Blabla, aztan ez egyszeruen elszáll egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
6ev utan dobott ki,mert mar nem szeret, ismerkedni akar. Én voltam a naiv,hogy elhittem az igergeteseit?
2014. jún. 23. 11:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Dowd te és a feleséged hányszor dugtatok mással?
2014. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Még egyszer sem.
2014. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem jelenti, hogy így is öregszünk meg.
2014. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És így, hogy még nem volt alaklom rá is teljes mértékben tudod milyen érzés lesz bennetek ha esetleg megtörténik?
2014. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Dowd, elismerésem, érett a gondolkodásod!

Házasságok tömegét tudná megmenteni az, ha nem tulajdonként tekintenének a felek a férjükre/feleségükre, hanem időnként teret hagynának nekik a vágyaik kiélésére, a szexuális változatosságra.

2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Fel vagyunk rá készülve ha erre gondolsz.

100%-ban akkor fog kiderülni.

Ettől független az, hogy mi a gyakorlat és a valóság. A valóság pedig az, hogy 20 évesen fűt fát ígér mindkét fél, aztán eltelik X év, és rájön, hogy ez nem így működik.

Az örökké tartó szerelem már csak biológiailag sem működik, a nagy lángolás jó ha 3 évig tart. (neurológiai tény) :) Arra hívom fel a figyelmet, hogy amit 20 évesen igaznak hiszünk arról alig pár év alatt kiderül, hogy nem, nem igaz. Ezt természetesen meg lehet próbálni elodázni, sőt letagadni, csak ezzel meg is ástuk a sírját a jövőbeni boldogságnak. Ezért mondtam a légvár jelzőt. Ha sosem derül lehet ringatózni benne, nagyon sokan csinálják.

Csak vegyük figyelembe: Minél tovább ringatózunk benne annál kijózanítóbb a pofára esés.

Aki tényleg életre szóló kapcsolatot akar tudja, és elfogadja, hogy az emberek nem tökéletesek, és igen a férfiak és a nők is 20 év rántotthús után be akarnak dobni egy pizzát olykor. Ezt el kell fogadni.

Nem kötelező persze, de az sincsen sehol leírva, hogy mindenkinek boldognak kell lennie.

Szóval mindenkit óvok, hogy ebben a romantikus hintaszékben ringatózzon, és valóságnak higyje. Így készülnek a 40 éves gyereket egyedül nevelő megrokkant anyukák. És nem érti miért nem működik az élet. Azért, mert senki nem mondta el neki, hogy az amit hisz az nem valóság.

Mindenkinek meglehet a maga mátrixa, csak nagyon fáj amikor kiderül, hogy köze nincsen a valósághoz.

2014. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a vágyaik kiélése közben, a harmadik féllel valószínűleg nemcsak szexkapcsolat alakul ki, hanem érzelmek is, ha pedig már ez megtörténik, rögtön gyengül az a házassági kötelék...
2014. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A felek érettségén múlik, hogy külön tudják-e választani a szexet és az érzelmeket.
2014. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#15


Nem egyet sikerült már ezért. Amikor összedől a kártyavár a legnehezebb megértetni, hogy az kártyavár volt. És ha megértik rendbe jön minden. Hozzá teszem amikor ez bekövetkezik már majdnem késő. Jobb előre mint utólag.

Igen, az emberi önzőség hallatlan erejű. Kisajátítják, tulajdonnak tekintik a másikat. Sokkal boldogabbak akik nem teszik. (pl: swingeresek tipikusan)

És mindkét nemnek vastagon van vaj a füle mögött. A nők a legönzőbbek, a férfiak meg simán behazudják nekik ezt a légvárat, amiben eltengődnek a robbanásig. Ha olvasod a gyk-t sokat észreveszed, hogy mindegyik történetnek ugyanaz az eleje, ugyanaz a vége, ugyanaz a lefojása, és töredéke ismeri fel/el ha mondod neki, de ők köszönik simán túl is tudják élni. Szóval hazudni a kérdezőknek, nagyon fájdalmas lesz ez a kegyes hazugság nekik.


Egyébként kérdező pasija nagyon korrekt volt. Szakított, nem hazudozott/félrelépett.

2014. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A csajok miert igerik meg a barátnak, hogy örökké együtt lesznek, örökké szeretni fogja. Blabla, aztan ez egyszeruen elszáll egyik napról a másikra?

6ev utan dobott ki,mert mar nem szeret, ismerkedni akar. Én voltam a naiv,hogy elhittem az igergeteseit?

2014. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!