Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gaz ha meg nem volt csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz ha meg nem volt csajom?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es meg eggyaltalan nem volt csajom...pehetett volna de en azoknak teszettem akik nekem nem es ennekem azok tetszenek akiknek en nem ez miert van igy?
2014. jún. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, nekem se volt még barátnőm.
2014. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM! Sőt ne is legyen még jó ideig. Foglalkozz jelenleg a helyesírással.
2014. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mar az osszes baratomnak volt/van csak nekem nincs es ha tetszik is valaki annak en nem.....es meg sosem smaroltam es sztem ez is nagyon gaz
2014. jún. 23. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én se csókolóztam még, alkalom meg lett volna rá 15 évesen, egyik haverom a barátnőjét felajánlotta erre a célra,a lánynak se volt semmi ellenvetése, de én inkább nem mentem bele, mert olyan lánnyal szeretném ha lenne az első csók, akit valamennyire legalább szeretek.
2014. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gáz! lehet pasi kéne neked, nem, cicafijjúúú ? :*
2014. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi nem fazskalap://
2014. jún. 23. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is így van :) és én egy kicsit úgy veszem észre, hogy a korombeliek szemébe egy kicsit gáz...de akkor sem szeretnék olyan lenni aki csak azért jön össze egy fiúval, mert gáz, hogy nincs.
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!