Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális :/ (Többi lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális :/ (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem tudom..

14 éves vagyok és már azon jár az eszem hogy alig várom már hogy a nagy Ő vel lehessek és néha elképzelem magam valakivel ..

Normális ez?


2014. jún. 23. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem éppen normális.
2014. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kövér Norbert Sándor válasza:
ez azért van mert még nem volt barátnőd és túl tengenek benned a hormonok, van ez így, nem szégyen szerintem bár még fiatal vagy hozzá szerintem bár a mai korban... lehet hogy nemsokára lesz valakid de hogy az nem életre szóló lesz az tuti
2014. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen nem éppen normális,nem ezzel kellenne foglalkoznod még most.
2014. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Igen tudom hogy fiatal vagyok hozzá tisztába vagyok vele ..ezért kérdeztem hogy normális-e mert kicsit megijettem ettől.. :/

igen a mai időkben...tudom milyenek a fiatalok de ahogy így elgondolkozom én szerintem külömb vagyok..a mai lányok már ilyenkor akarnak egy pasit tök mindegy ki csak helyes legyen...meg cigiznek és stb.. és annyira idegesít!

Fura de örülök neki hogy nem vagyok olyan.

Ha lenne valakim akkor tudom hogy nem lenne életre szóló egyenlőre

De nem lesz senkim most erre majd később szánok figyelmet és sok filgyelmet mert nem mind1 kitválasztok meg akár hiszik az idősebbek akár nem, van akinek nem lehet rögtön egy mosolyal egy hirtelen csókkal eltekerni a fejét..

ez a véleményem..

2014. jún. 23. 20:31
 6/7 A kérdező kommentje:
és most a tanulással kell foglalkoznom!azzal is foglalkozom ez csak így néha feltör belőlem ez az érzés.
2014. jún. 23. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :) addig amíg csak gondolkodsz rajta, szerintem baj se nagyon lehet.
2014. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!