Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idő után ezt csinálja velem?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, előtte is jóban voltunk, de akkor még csak néhányszor voltam náluk, a szüleit is ismerem nagyjából egy éve..

mivel a városba nem akar annyiszor bejárni, meg szeret kényelmesebben lenni, mivel ők családi házban élnek a városközponttól fél órára, ezért többnyire én megyek ki hozzájuk, de ők olyanok hogy a ház körül aztán mindent kitalálnak hogy mit kelljen dolgozni


a múltkor is volt egy baráti összejövetel amikor egyedül voltunk a barátokkal, a szülei elmentek, én meg kicsit beteg voltam, de elvárta volna hogy korábban kimenjek valami pitiáner konyhai dolgot elvégezni, amit az anyja neki is meg tudott volna mutatni, de ehelyett én voltam lehurrogva hogy miért nem tudok ennyit megtenni, meg az én dolgom lenne mert én vagyok a lány...


de akárhányszor kimegyek, állandóan valami konyhai dolgot akar velem csináltatni, meg hogy minél jobban ismerkedjek össze a szüleivel, de nem veszi észre hogy zárkózottabb vagyok meg egyáltalán nem érzem magam náluk otthon, hogy ilyeneket kelljen csinálnom, plusz a múltkor is családi ebéd közben kérdeztek valamit tőlem, én meg válaszoltam, de kb semmit nem is reagáltak rá, vagy legtöbbször kb annyit hogy aha,aha,jó, aha, ez tök jó, és ennyi


mondtam már neki hogy nekem ez így nem megy, de nem foglalkozik vele.. nem tudok mit csináljak, de olyan mintha a szülei nem is szeretnének, pedig nem is tettem semmit, korábban se!


én 17l

ő 18f


2014. jún. 23. 19:00
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:
házias barátnö kell. igazavan!
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vágd arcon, azt lépj le. Ne legyél már buta kérlek.
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
házias azt értem, de minden alkalommal bizonyítanom kell, mikor kimegyek? nekem ez sok, nem annyira érzem ott jól magam
2014. jún. 23. 19:08
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:
akkor hagyd ott, ö keres egy házias csajt, te meg keresel valakit akinek csak a szád és lyukad kell. cserébe eltart és vesz fel bejárónöt
2014. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na egy okostóni, neked is sok fogalmad van az életemről! elég durván el vagy tévedve
2014. jún. 23. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:

17 évesen minek legyél házias?


"én dolgom lenne mert én vagyok a lány"


Én már rég kivágtam volna, most is 22 évesen, nemhogy olyan korban mint te. Plussz mi az, hogy mindig te mászkálsz ki hozzájuk? Lány, legyen már egy kis önbecsülésed, és ne hagyd, hogy csicskáztassanak. Ez a fiú egy semmirekellő alak, ha még a konyhában sem találja fel magát...

2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az elején nem segítettem a barátom anyukájának, aztán félősen oda-oda tolakodtam, mára pedig már magától szól, ha akció van :D Mivel ott vagyok, nem akarok teljesen "csak úgy élősködni" rajtuk, cserébe segítek a konyhában, mivel lány vagyok :P Persze múltkor már fahordásra is vetemedtem volna, de alkalmatlannak találtak rá :D :D :D Én ma már magamtól jövök, ha segíteni kell :) Igazából lehet látják rajtad, hogy nem vagy valami segítőkész alomból való, nekem az első barátom szüleinek is segítettem vígan, igaz, akkor még nem tudtam nagyon sütni-főzni, csak mondták, hogy ezt öntsem ki, azt forgassam be, a sütnivalót csapassam be vagy éppen ki a sütőből stb... de én ezeket természetesnek veszem, bár én mondjuk nagyon szeretek sütni, főzni, de úgy, hogy egy csavart sem rakok arrébb, mert az "ciki" meg "nincs kedvem" stb ... na úgy szerintem is kicsit nem jó... a barátom is önként megy apunak segíteni, ha szüksége van rá, mi pedig anyuval elvégezzük a "lányos" munkát! :)Mondjuk az, hogy a Te barátod kényelmes és nem megy annyiszor ki hozzátok, na az se egy hatalmas nagy szerelemről árulkodik az ő részéről... no meg már az elején szolgáld ki, nyald ki a popóját... az én barátom hagyott időt, hogy megmerjem ezért szólítani az anyukáját, hagyjam magam kibontakozni, ez fordítva is így ment, amikor már érzi az ember, hogy na, megyek és segítek, akkor már az oké, bár egymásra ilyen szempontból nem kellett sokat várnunk :D
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:
35%

ugyan annyi foggalmam van az életedröl mint bárki másnak itt és te tölünk kérsz segítséget


nem fair hogy te rohangálsz át hozzá állandóan, de nem is egy eltartott p csa kell neki.


teljesen rendben van, hogy mikor ti építkeztek ö átmegy hozzátok talicskázni, amíg ök építkeznek addig te mész át fözni.


ja, ti panelben laktok és nem tudod hogy mivel jár a kertesház. ha máshol nem értesz semmihez, legalább a konyhában álld meg a helyed

2014. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

undorító vagy utolsó válaszoló. a többi válaszoló kedvesen leírja amit tud, vagy magáról, vagy valami tanácsot.

te undorító módon ítélkezel felettem, de nem fogok neked magyarázkodni hogy ki vagyok, és honnan jöttem, nem tartozom ilyen embereknek semmivel.

a többieknek köszönöm, de nyilvánosan inkább nem reagálnék, hogy az effajta undorító emberek bele ne kössenek.

2014. jún. 23. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem merj kezdeményezni, lehet, hogy látják rajtad, hogy feszült vagy, esetleg nem tetszik nekik, hogy meg sem próbálkozol nekik segíteni, mindig minden munkát visszautasítasz! Előbb vagy utóbb a szülők is beleunnak a sok "nem"-be és a szerény, visszahúzódó kislányból egy munkakerülő ember lehet a szülei szemében! A legelső barátom szülei azonnal pártfogásukba fogtak, foglalkoztak, beszélgettek velem, kérdeztek, csináltunk programokat, a mostani anyóssal és apóssal ilyenek nincsenek, nem csinálunk programokat együtt, annyi mindent nem beszélünk meg egymással, viszont egy alapvető viszony van, de nem látszik az a húúú e nagy szeretet, pedig már mindent bevetettem, de még sem... :) Pénzt, időt, kedvességet, megértést, mindent és így sem, ők ilyen stílusúak.. :) Kicsit nyiss feléjük, menj oda, hogy segíteni szeretnél, beszélgess többet az anyóssal, apóssal, mert így csak megromlik a viszony! Kicsit tegyed oda magad, szerintem még egy sütés-főzés, mosogatás stb... mechanizmusba senki sem halt bele! :) Enni is adnak Neked azokon a napokon, amikor ott vagy, háláld meg egy kis segítséggel, mert úgy olvasom, hogy elkél! :)Ha látják rajtad, hogy akarod, nem morcosan csinálod, segíteni akarsz, meglátod, fognak szeretni! :)
2014. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!