Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haldokló kapcsolat, se veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haldokló kapcsolat, se veled, se nélküled, de nem érzem úgy, hogy bárki mást szeretni tudnék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párommal bő 2 éve vagyunk együtt, voltak és vannak gondjaink (teljesen más életvitel, temperamentum, bizalmi kérdések), valószínűleg ezek miatt én már szerelmes nem vagyok belé, de nagyon szeretem őt és azt, hogy tudom, mire számíthatok mellette/vele, hogy van valaki, aki annyira jól ismer mint ő és igazán önmagam merek lenni mellette. Én alapvetően egy elég zárkózott típusú lány vagyok, vele is kb. 1 vagy inkább másfél évbe telt, mire igazán el mertem engedni magam mellette és önmagamat adni. De a problémáink mindig előkerülnek újra és újra és tudom, hogy hosszútávon nagyon kevés az esély arra, hogy meg tudnánk őket oldani. Régebben sokat csalódtam benne és azt hiszem, nem tudnék már sosem 100%-ig bízni benne. De nagyon ragaszkodok hozzá, mert a szerelem mellett barátra is leltem benne, már megalkottunk együtt egy kis közös világot és úgy érzem, nem tudnék egy hamar más férfi felé nyitni vagy bárki mást szeretni, elfogadni úgy, ahogy van. Ehhez nem érzek se kellő energiát, se kedvet, hogy újra felépítsek a nulláról egy kapcsolatot egy új emberrel, akit még alig ismerek, nem tudom, mire számíthatok tőle, nem merem önmagamat adni mellette. Teljesen össze vagyok zavarodva és tanácstalan vagyok, mit kéne tennem. Hagyjam, amég ez magától eljut arra a pontra, hogy különválunk, vagy jobb lenne szakítani még most? Ti mit tennétek a helyemben?
2014. jún. 23. 22:09
 1/3 anonim válasza:

Mintha magamat olvasnàm.

Csak mi 4 éve vagyunk együtt. És van egy gyerek is a kapcsolatban :(

2014. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén...de mi 7 éve. Jobb kilépni mint még több évet elvenni a másik életéből, én azt mondom.
2014. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit tudok mondani, hogy az, hogy nem mered önmagadat adni az embereknek, az a saját sérüléseidtől van, ami gyógyításra szorul és hatalmadban is áll meggyógyítani, ha kérsz ehhez segítséget illetve olvasol könyveket erről.


Az viszont, hogy a párodban nem bízol, mert tett olyan dolgokat, amik ezt indokolják, nem olyasmi, amire befolyással tudsz lenni. Ha ő hazug, akkor ő az, aki hazug, nemigen nevelhető. Kivéve ha ő is azért ilyen, mert nem meri önmagát adni... de ebben szintén csak neki magának van hatásköre, hogy ezt meggyógyítsa magában.


Szerintem mutasd meg neki ezt a topicot.

Fogalmazd meg neki: én azon gondolkozom, hogy nem lenne-e nekem jobb, ha szakítanék, mert csak akkor tudnék veled továbbra is egy pár lenni, ha....

2014. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!