Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj ha a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha a második randin már én fizettem?

Figyelt kérdés
1 hónapja együtt vagyunk és mindent közösen fizetünk vagy egyszer én egyszer ő fizet.Lány vagyok.Úgy érzem azt hinné,hogy kihasználom és azért szerettem volna így amire ő azt mondta jól esik neki.Vagy,hogy érdemes csinálni?Volt aki azt mondta hagyjam ,hogy ő fizessen mindig.De úgy érzem akkor úgy érezné nincs pénzem vagy bármi és ezt nem akarom.
2014. jún. 24. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól csinálod
2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, hogy fizet egy mozit, egy vacsit, és már ágyba is dughat. És jól gondolja, lássuk be.
2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor te fizess mást :) Fagyi/cukrászda van még lehetőséged :) Nálunk így megy
2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt rosszul látod.Nem ettől függ ha a nő nem akarja úgy sem lesz semmi.
2014. jún. 24. 10:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy férfinek jól esik ha látja,hogy a nő nem használja ki hanem ő is társnak tekinti és beszáll az anyagiakba.Nyilván nem mindig lehet pontosan,hogy egyszer én egyszer ő de ez biztos jó jel egy férfinál.
2014. jún. 24. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Én is így csináltam!
2014. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én régimódi vagyok, szerintem a férfi fizessen, viszont hogy ez ne legyen a lány részéről "kihasználás szagú", ezért érdemes olyan kis meglepiket bedobni, hogy: találkozzunk, most én szeretnélek meghívni egy fagyira; vagy menjünk el moziba, most én hívlak és fizetem, te vedd a kukoricát. És hasonló apró figyelmességek ezen a területen, de a klasszikus randikon a fiú fizet ... szerintem.
2014. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy kocsival elmegyek a lányért....elfurikázom a városba, beülünk egy kávézóba...beszélgetünk, alakul a dolog....a végén meg közlöm vele, hogy..."az első randin a csaj fizet"..:D..elsőre mindig nagy a megdöbbenés, egy kis zavart mosoly, de utána mindig jól fejezödtek be a esték/hetek/hónapok:))...persze nem irdatlan nagy összegekre kell gondolni, és nem is minden lánnyal játszom be ezt.
2014. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk már pár randin:) Idáig úgy volt ha mentünk ebédelni mondtam a végén,hogy fizetek ami jól esett neki és persze megköszönte vagy ha fagyizni akkor már én fizettem rögtön.De olyan is volt,hogy ő fizetett m3gvártam és ebből tudta,hogy akkor most ő fog fizetni.Próbáljuk úgy csinálni,hogy azért a mérleg ne mozduljon ki:)Úgy jó szerintem.De van,hogy én fizetek a boltba mert amit én szeretnék venni az már lehet neki drága lenne és nem szeretném ha miattam többet költene így én fizetek mindent.
2014. jún. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!