Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a csaj szokott szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csaj szokott szakítani általában? Miért van az hogy nincs második esélyünk nekünk pasiknak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert felmelegítve csak a káposzta jó..

Ha egyszer szakít az ember, annak oka van...( teljesen mindegy, hogy. Anő vagy. A férfi)

2014. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem hegyezném ezt ennyire ki egyik oldalra sem, a második esély meg az esetek döntő többségében nem működne.
2014. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval teljesen egyetértek. Ha egyszer két ember szakított,annak meg voltak az okai. Semmi értelme(szerintem) újra ugyanazt eljátszani. Az meg,h általában a nő szakít...hát nem tudom, szerintem ez nem ennyire fekete-fehér. Én eddig 2x szakítottam és velem is szakítottak már kétszer.

De mikor én szakítottam,annak nagyon is megvoltak az okai. és nagyon sok időmbe telt,h átgondoljam a dolgokat és erre jussak,nem csak úgy szórakozásbol..hopp akkor most szakítok.

2014. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: mi négy évig voltunk együtt a barátommal, aztán szakítottunk, külön voltunk pár hónapot, ezalatt mindketten rájöttünk, hogy szeretjük a másikat, és újból összejöttünk és egyáltalán nem bántuk meg, mert ezalatt az idő alatt felnőttünk, és a külön töltött idő pedig megtanított arra, hogy értékeljük egymást, amit előtte tapasztalatlanságunk miatt nem tudtunk annyira megtenni. Azóta is együtt vagyunk, és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint előtte, és most már hosszú távra tervezünk. :)
2014. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi volt az ok, ami miatt szakítottatok?

1.

2014. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Ellaposodott a kapcsolat, és már egyikünk sem tudott 100%-ot beleadni ezért jobbnak láttuk külön. De aztán a külön töltött idő alatt rájöttünk, hogy mit veszítettünk, próbálkoztunk másokkal de egyikünknek sem sikerült, mert tudat alatt mindenkiben a másikat kerestük. Szóval azt kell, hogy mondjam utólag nagyon is jót tett a kapcsolatunknak a külön töltött idő, mert ha nem lett volna most nem lenne ilyen jó a kapcsolatunk. Megtanultuk értékelni, amink van.

2014. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak hajlamosak belekényelmesedni abba, hogy ott a nő, ott a biztos pina, akiért nem kell tenni semmit, és inkább könyörögnek egy második lehetőségért, de a jól bejáratott nőt nem akarják elengedni. Egész egyszerűen lusták. Amelyik férfi szeret, az nem is ad okot arra, hogy ki akarják vágni.
2014. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4.


Ezek szerint alapvetően nem volt problémátok, csak nem tettettek a kapcsolatért.

Tehát nem volt ok( marmint olyan dolog ami zavart a másikban, vagy amiben nem ertettetek egyet) a szakításra, hagytatok, hogy vége legyen..

Ez azért egy másik eset..

A kérdező esete az az, amikor az egyikük szeretné folytatni, tehát ilyen esetben nem tud ellaposodni, mert legalább az egyik fél tesz róla, hogy ne jussanak odáig..


Nem tudom érthetően magyaráztam-e el, mire gonolok


1.

2014. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze nem a 14-15 éves "gyerekek" kapcsolatára gondolok

;-)

2014. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 De volt problémánk, hogy már nem volt olyan jó a kapcsolatunk, mivel gyakorlatilag gyerekként jöttünk össze és 4 év elég hosszú idő, ezalatt kissé kihűlt a dolog. És talán még túl fiatalok voltunk egy komolyabb kapcsolathoz, ezért mentünk szét. De aztán a szünet alatt megkomolyodtunk és egymásra találtunk újból, és a kapcsolathoz is sokkal komolyabban állunk hozzá.


Ezt azért írtam, mert a kérdezőnek is lehet esélye, hogy meggondolja magát a csaj, bár attól is függ, milyen személyiség. Mi a barátommal elég hasonlóak vagyunk, nem élünk csapodár és bulizós életet, ezért is szerencse, hogy egymásra találtunk, mivel jól megértjük egymást, és elég kevés ilyen embert ismerünk rajtunk kívül. Viszont ha a kérdező "csaja" egy héttel a szakítás után már más pasin lóg akkor nem sok esélye van az újrakezdésnek.

2014. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!