Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem vagyok elég jó neki. Miért?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a párommal. Igazi tökéletes kapcsolat, összeillünk, minden jó együtt, megértjük egymást, tényleg annyira egymásra vagyunk hangolva, és annyira szeretjük egymást, hogy az egész nem is lehetne jobb.


Azonban én sokszor úgy érzem, hogy nem érdemlem őt meg, és hogy nem vagyok elég jó. Ő annyira kedves, rendes, odaadó, vicces, férfias, érett, értelmes, intelligens pasi, hogy komolyan arra gondolok néha, hogy nem tudok elég jó lenni hozzá. Pedig semmi okom ezt hinni, azt hiszem. A tenyerén hordoz, megtesz értem mindent, és én is minden erőmmel azon vagyok, hogy viszonozzam ezt neki. Nagyon nagyon szeretem, sokkal jobban, mint bárkit valaha a világon, életemben először vagyok őszintén szerelmes. A barátaim azt mondják, hogy hülye vagyok, és ne parázzak, nálam jobban senki sem szerethetné őt, és hogy igenis megérdemlem, élvezzem ki. talán tényleg így van.


Lehet ennek ahhoz köze, hogy az előző kapcsolatom borzasztó volt? Az exem folyton megalázott, le sem sz@rt, semmit az égvilágon nem tett meg értem, míg én erőmön felül próbáltam neki mindent megadni.


2014. jún. 24. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok, ő 26
2014. jún. 24. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ő úgy gondolja, hogy megérdemled, ne ellenkezz.. :D

Ne legyen "bűntudatod" vagy kisebb rendűségi érzésed emiatt. Meg úgy semmi miatt. Meg kell tanulnod magad szeretni, hogy másnak is menjen. Ha magaddal nem vagy megelégedve, és ilyen negatívan kezeled, az a pasidnak is nehézm, mert folyton neki kell enetgiát teni a kapcsolatba, azon keresztül beléd... ha elégedetlen vagy magaddal, tegyél érte, hogy jobb legyél. Bármiben. És akkor már tiszta lesz a lelkiismereted, büszke lehetsz magadra, és úgy érzed megérdemled a jutalmat. :)

2014. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni semmnmit se rendesen "viszonozni" amíg nem érzed rá magad képesnek...
2014. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tipikus nő....ha van egy jó pasi aki akarja őt, akkor már nem kell.
2014. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tipikus pasi. Elolvas valamit félig, és félreértelmezi az egészet, aztán általánosít. Eszem ágában nincs szakítani vele, épp az a lényeg, hogy meg szeretnék tenni érte mindent, amit csak lehet. Meg is őrülnék ha elveszíteném... csak szeretnék minél jobb lenni hozzá.
2014. jún. 24. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még olvasod ezt a kérdést, akkor leírnád mi lett a történet vége? Ha egyáltalán vége lett? :)

Hasonló cipőben vagyok én is, csak nagyobb a korkülönbség néhány évvel, de nem is ez a lényeg... hogy jutottál túl ezen az érzésen?

2017. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!