Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek rola? Vagy mire veljem ezt?

Figyelt kérdés
Fbn bejelolt egy fiu es elkezdtunk beszelgetni,meg is beszeltunk egy talalkozot es egybol osszejottunk.mar az nap megkerdezte hogy itt aludtatna e hetvegen. Aztan meg kert penzt hogy lemenjen a boltba mert o ehes...adtam neki 1.oooftot es vett maganak 2kroszant ami 100ft darabja es vett maganek egy vizet ami szinten 1ooft.es a legdurvabb hogy vett maganak sutit.es megse kinalt semmibol.a visszajarot meg zsebretette. Itt nem a penzrol van szo.hanem en egy kicsit bunkosagnak talalom. Nektek mi a velemenyetek rola?

2014. jún. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ügyes csávó, tudja hogy kell kihasználni.

De alapból egy bunkó paraszt.

2014. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mustafa33 ***** válasza:
Ma 1000, holnap 10000, holnapután taposhatod neki a flasztert.
2014. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én most megállítanám a dolgokat és megbeszélném, hogy vele, hogy ez tuskó dolog. Na meg, nem is folytatnám vele a viszonyt. Bár nálam már ott kiverte a biztosítékot a dolog, hogy első héten nálad akart aludni... Csak kihasznál valószínűleg!
2014. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, te csak kicsit tartod bunkóságnak? én inkább nevezném varázslónak a srácot, nőt is kapott, kaját-piát ingyen, igazi életművész :D
2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!