Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok rá "úgy" nézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rá "úgy" nézni?

Figyelt kérdés

Nemrèg lett vège egy hosszú, első komoly kapcsolatomnak, de lehetne valami egy másik sráccal, azthittem menni fog, de mikor megcsókol vagy megölel nemèrzek semmit, csak annyit hogy jó. Nem igazán vonzódom hozzá, ès nem tudom hogy most velem van-e a baj. Kètsègbe vagyok esve, hogy már senkit nemfogok úgy, annyira szeretni mint a legelső komoly szerelmem. Szerintetek?

18L


2014. jún. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi újra összejöttünk, mert senkivel sem volt olyan jó, mint együtt...
2014. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hajszold a pasikat, még nem vagy túl az exen
2014. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, bár nekem nem az első ért véget, de ugyanezt érzem, amit te.

Nincs veled semmi baj, csak még nem tudtad lezárni a múltat.

És attól, hogy tetszik a srác, különösebben nincs rád hatással. És ez nem fog változni, tapasztalatból mondom.

Majd jön valaki, akinél elsőre meg fogod érezni, hogy megmozgat valamilyen szinten (mármint agyilag, lelkileg), és hogy vele el tudod felejteni. Szerethetsz úgy, vagy akár jobban valakit, de az nem ez a srác lesz :S

Mivel én is benne vagyok egy ilyenbe, tudom, hogy nehéz és kínos kimászni, mert nem akarod megbántani, meg félsz, hogy nem lesz másik.

De hidd el, előbb-utóbb meg is undorodsz, mert folyton ez lesz benned, hogy nem akarod igazán. (Mivel tényleg nem.)

25L

2014. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jöhetek vele össze megint mert csak kihasználna. Kb 3x bocsátottam meg neki, mert más csajokhoz mászkált, mellettem mást akart lesmárolni, hazudozott meg a vègèn már csak arra kellettem.
2014. jún. 24. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Hagyd is az exed, az csak megalázna újra, főleg, ha látja, hogy még érzel iránta. Azzal vissza szoktak élni :S

De a másik srácot meg hanyagold, mert most még "csak annyi, hogy jó", de előbb-utóbb eljutsz oda, hogy a jelenléte is idegesíteni fog.

2014. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!