Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e esélyem nála? 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esélyem nála? 16 éves fiú vagyok. Van egy lány akivel összeismerkedtem 4 hónapja kezdtem el vele beszélni és folyton jön oda hozzám szünetekben mindig velem lóg.

Figyelt kérdés

Bár van barátja de nem tudom mit akarhat.Osztálytársak vagyunk így egész nap az iskolában az én társaságomat keresi.A többiek azt mondják ha nem lenne barátja akkor úgy látszódna mintha bejönnék neki.

Már utalgattam arra hogy tetszik nekem és kérdezgették már rólam is de nem mondta még hogy nem jönnék be neki bár lehet csak nem akarja mondani , folyton terel ha rólam van szó.

Nem tudom mit csináljak érdemes e vele foglalkoznom vagy keres mást?

Mit akarhat tőlem?

Válaszotokat előre is köszönöm


2010. jan. 4. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes :)
2010. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk, saját fészekbe nem szarunk! Ezt fogadd meg nagyon komolyan :)


életbölcselet!

2010. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1xű...

Miért nem kérdezel rá?


EE

2010. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak nagyon kedvel és a többi osztálytársadhoz képest, te vagy számára a legnormálisabb....LEHET!!!Esetleg megbízik benned.Minden csajnak szüksége van egy fiúra, aki csak barát és fordítva.Nekem is van csajbarátom, tökre megvagyunk meg minden.Eszembe se jutna rámászni vagy hasonló, mégis órákat tudunk vigyorogva dumálni.Egy kívülálló félre is értené.Sztem kérdezz rá!Jah...egy jó tipp:Kreálj egy romantikus helyzetet, pld menjetek sétálni vagy ilyesmi és akkor kérdezz rá.
2010. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasival nincs már anyira jó viszonyban ellaposodott a kapcsolat vagy bármi..és téged meg egyre jobban megkedvel


Foglalkozzvele!!:)

2010. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!