Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK! Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Nagyon tetszik nekem egy fiú, annyira, hogy le sem tudom írni, hogy mennyire! Többi, és a? lent!

Figyelt kérdés

Iszonyatosan tetszik nekem egy fiú, egy táborba voltunk, de már vége a tábornak, és így mindennap csak rá tudok gondolni, nagyon hiányzik! Néha szoktunk chatelni a facebook-on.

3, majdnem 4 év van köztünk, nagyon szeretném, hogy elkezdjünk járni, nagyon sokszor álmodtam már róla, de nem tudom, hogy mit gondol ő rólam. Mondjuk a táborban nagyon jófej volt velem... Még egy picit az is bezavar a képbe, hogy van ott egy másik lány, akinek szintén tetszik a fiú. Nem tudom mit csináljak!!!! Segítsetek!!! Ti mit tennétek a helyemben???



2014. jún. 27. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

hát mit, várhatod ölbe tett kézzel, hogy a másik lány lecsap rá.

vagy lépsz, és tudtára adod, hogy tetszik neked.

de miért nem a táborban mondtad neki, hogy tetszik??

2014. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!