Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány 35éves férfi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány 35éves férfi túl sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok mit gondoltok
2014. jún. 27. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
D.gni nem sok, mondhatni ideális, párkapcsolatra sok. Voltam ilyen helyzetben, teljesen más világ voltunk, én már nem tudtam olyan "lazán" gondolkodni mint ő. Szép volt, jó volt, rövid volt. 30 alattiakkal nem kezdek, ezt megtanultam. 37/F
2014. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9-es: ez nem általánosítás, 35 éves férfi nem fog discoba táncikálni, meg olyanokat csinálni, mint a 19 éves. Ilyenkor már mindenki fejébe megfordul, hogy család kéne.
2014. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
kinek a szemszögéből nézve? ha 35 éves férfi lennék akkor biztosan nem találnám soknak, így 26 évesen pedig pláne nem.
2014. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Elég nagy, most még nem feltűnő nektek, de később nehezebb lesz, legalábbis én így tapasztaltam. A másik viszont, hogy ezt ti érzitek, ti tudjátok. Nagy korkülönbséggel is láttam már hosszan tartó jó kapcsolatokat.
2014. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%
13-as: Szóval vinnéd plázába, meg hallgatnád, hogy jaj de nehéz volt az érettségi? Meg ilyen finomságok? :D:D
2014. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es de...ez sztereotipia. 40 éves pasival voltam együtt, aki minden szabadidejét nyáron siófoki bulikban tölti...Egy 35 éves pasival is ismerkedtem, aki azt mondta, hogy neki minden belefér, de házasság egyelőre még nem.

33 éves srác akivel jóba vagyok még mindig egyetemre jár és koliban lakik, meg se fordul a fejében, hogy megkellene állapodni, nyáron fesztiválról fesztiválra jár és az összes egyetemi buliban ott van. Még csak komoly kapcsolatot sem akar.


Úgyhogy ne általánosíts, manapság már nem prioritás a család, sajnos vagy nem sajnos. Ez van.

2014. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

5ös egy tízest elszámoltál...


Alapvetően szerintem nem feltétlen sok, csak kérdés, hogy az adott párnál a két ember életmódja összeegyeztethető-e? Mert egy 19 éves még nagyon máshol tart általában, mint egy 35 éves. És oké, hogy pasi, nekik kevésbé kritikus kérdés a gyerekvállalás, de adott esetben te még 10 évig nem akarsz családot akár, ő meg már 45 lesz akkorra...

2014. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

tudom már rájöttem meg a kérdező is értesített már

de azért a 20 éves fiú 14 éves lány is necces szerintem...

2014. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Én is elítéltem "amikor hitetlen voltam" a nagy korkült....mindenki fujjog aki nem élte át...de az élet úgy hozta hogy 19 évvel idősebb barátom lett...szerinted érezzük a korkülömbséget? NEM, amíg más át nem éli addig nem érti/érzi ez milyen! Azok mondják hogy sok ennyi meg ennyi év akinek nem volt idős vagy épp fiatal párja, akinek volt szerencséje(még ha vége is lett) átélni ezt,az nem mondja azt hogy hülyeség! Jobban megértetem vele magam mint a velem egykorúakkal. Azóta tudom mi a szeretve lenni és igaz, szerelemben nincs korkülönbség.
2014. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Mi: 19/L, 36/F .

Velem közel korban lévőkkel jártam és abszolúte nem értettük meg egymást. Azok a fiúk, akiket ismertem, nem voltak életrevalók, nem volt egy a gondolkodásunk, úgy éreztem, mintha mindig én lettem volna az idősebb. (10 évvel idősebb barátom is volt, akkor gondoltam azt, hogy na végre egy normális, de aztán itt is megfordultak a dolgok, mintha én lettem az idősebb=érettebb. Most együtt vagyok mar 1 éve a 17 évvel idősebb barátommal és iszonyat jó vele, ő sem szeret bulizni, én sem szeretek, nagyon sok mindenben megfelelünk egymásnak.

Nem igazán számit a korkülönbség, persze annak is van egy határa. Az a tökéletes, ha felemel a férfi és nem pedig lehúz!

2014. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!