Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon kevés nő fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon kevés nő fogja megtalálni a párját, mert sok olyan pasi van, aki nem kell egy nőknek sem?

Figyelt kérdés

Olvastam valami elemzést, hogy az embereknek olyan kb. 40%-a fogja megtalálni a párját.

A férfiak nagy része önbizalomhiányosak, határozatlanok tutyi mutyiak...stb. ami aztán egy nőnek sem kell. Aztán rengeteg az elhízott csúnya pasi, ami szintén egy nőnek sem kell. Igaz vannak helyes izmos, határozott, magabiztos helyes pasik is, de azok közül tisztelet a kivételnek, nagyon sok a bunko, dúrva, buta pasi, akivel egy ideig jó, de hosszútávon nem működik. Nyilván vannak igazi normális helyes határozott pasik is, naa azok hamar elkelnek. Szóval így mi lesz a pasi lakosság nagy részével, ekkora női igények mellett........?


2013. máj. 21. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak önbizalomhiányos, határozatlan, igénytelen nők is szép számmal a világban. Mitöbb, ugyanúgy rengeteg elhízott, csúnya nő is van. Rakd össze a képet.
2013. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Raffaello-ba folytom inkább bánatom.
2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Csak sajnos ezek a nők is ilyen szuper pasit akarnak
2013. máj. 21. 17:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Több nő van, mint férfi.
2013. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"1. Csak sajnos ezek a nők is ilyen szuper pasit akarnak"


aztán majd sok nő neveli egy férfi gyerekeit ahogy az lenni szokott

2013. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ebben lehet vmi. Bár nem az önbizalomhiányos, határozatlan férfiak nem találnak párt, hanem a csúnyák.

Több nő van, mint férfi, de csak azért, mert a nők tovább élnek, tehát az öregasszonyok miatt. A fiatal korosztályban enyhe férfitöbbség van.

2013. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6. ez nem igaz.

Nekem azt mondják, helyes vagyok, semmi baj nincs velem, de első randi után a nók mind lekoptatnak, azt mondják, bocsi csak barátként tudok rádnézni, bocsi csak anyai ösztönöket indítottál el bennem stb stb. És ez a határozatlanság miatt tutyi mutyiság miatt lehet

2013. máj. 21. 17:22
 8/15 A kérdező kommentje:
jaa és legjobb barátom igazi csúnyaság kövér kopasodó, hosszú hajó, az az igazi rémség és mindig volt barátnője, sőőt még elég jó nő is, de az tény, hogy nagyon magabiztos, jó dumájú pasi
2013. máj. 21. 17:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak hazudják neked, h helyes vagy. Ha aranyosnak is neveznek mellette, akkor 1000%, h nem tetszel neki. A haverod pedig csak szerinted ronda, a lányok szerint nem.
2013. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok.

Tapasztalatom szerint a férfiak egyre később akarnak megállapodni, közel 40 évesek mire észhez kapnak.

Akkora pedig a nők többsége már családot szeretne, és ráadásul a nőknél 40 év az úgymond szülési "korhatár".

Ezért van az hogy a fiatal lányok az úgymond idősebb pasikra buknak.

2013. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!