Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A GYK felhasználó miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYK felhasználó miért mondják, hogy egy ronda pasinak sose lehet csinos barátnője?

Figyelt kérdés
Én 167 cm vagyok és 95 kg és kopaszodok fogaim kiállnak, sárgák. Tanulok nappalin, szóval még jövedelmem sincs. Az igaz, hogy kedves, intelligens embernek tartanak. És mindig volt barátnőm, általában csinosabbak. A mostani párom, akivel 3 éve vagyok salsa versenytáncos, szóval nagyon csinos. Kis önbizalom kell, meg jófejség, intelligencia és nagyon jó nőket szerezhetsz
2014. jún. 27. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Jó azért ahhoz is face kell, hogy egy 167 centis 95 kilós sárgafogú kopasz krapekkal leálljon valaki....
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
kik mondják ezt? :)
2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom. Csak kicsit szomorúnak érzem néha, hogy amíg az a lány felül tud emelkedni a külsőségeken és a jelleme, az egyénisége, szóval önmaga miatt próbálja szeretni a párját, addig a férfi csak azzal van, hogy de jó, nekem csinos barátnőm van. :(
2014. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ééés hogy lehet hogy pont rám mondják hogy mamut? Még mindig nem értem xDD
2014. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik volt az, aki ilyet mondott?!?! Had tépem szét a szemétládát!
2014. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Buford Tannen ***** válasza:
Te meg idejársz ekkorákat hazudni?? xD
2014. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!