Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek fájdalmai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fájdalmai vannak és nem mondja el mert cikinek tartja. És annyira fáj neki hogy szinte már sír.39 éves mi lehet a problémája? Ma azt mondta hogy kihívja a körzetit és befogják vinni a kórházba.

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menj be hozzá, ahelyett, hogy a gép előtt parázol. Minek mond el neked ilyesmit, ha bővebb információt nem képes adni? Olyan, mintha szórakozna veled, hogy valami drámai helyzetet alakítson ki.

,,Ó, szívem, mindjárt meghalok, istenem, úgy fáj... Bent vagyok a kórházban, nagyon rosszul vagyok... Jaj, úgy fáj, fáááááááááj.... Még sírok is. Ja, hogy mi a bajom? Nem mondom meg."

2014. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A Szent László Kórháznak Gyáli út 5-7.

1097 Budapest ez a pontos címe ?

2014. jún. 28. 11:49
 13/14 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy aranyere van az én egyetlenemnek És műteni kell :/
2014. jún. 28. 22:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez volt olyan ciki??
2014. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!