Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék a párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék a párkapcsolatom rabja lenni. De hogy ne függjek tőle?

Figyelt kérdés

Szeretek szinglinek lenni, de néha jó lenne odabújni valakihez. Most randizgatok egy sráccal, akit már régebb óta ismerek és mindig is tetszett, de csak most kezdeményezett, így most kezdünk csak közel kerülni egymáshoz. Úgy érzem, valami nagy dolog is születhet ebből. :) DE! Az a baj velem, hogy ha beleszeretek valakibe, akkor nekem csak Ő létezik, és nem érdekel semmi más. Ha kapcsolatban vagyok, akkor 100%-osan odateszem magam, ha lehet: minden szabadidőmet vele töltöm, hanyagolom a tanulást, az önfejlesztést, a hobbijaimat, sőt még a barátokat is valamennyire. Na én ezt nem szeretném. Egyelőre önmagamat keresem, az életcéljaimon gondolkodom, bulizok a barátokkal, a hobbijaimat űzöm, új embereket ismerek meg...Mindez elveszne, ha beleugranék egy kapcsolatba. De ugyanakkor szeretném, mert valami megfogott ebben a srácban. De hogy próbáljam megtartani a "saját kis életem" úgy, h folyton rágondolok és vele akarok lenni?

21/L


2014. jún. 28. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés. Nem tudom. Ez a baj velem is, ha tetszik egy férfi (igen kevesen voltak eddig: 3), akkor szinte csak rá tudok összpontosítani. Körülötte forog a világ...Nem tudok mit javasolni.
2014. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először találd meg önmagad, akkor könnyen fog menni, hogy e rendelj alá mindent a kapcsolatnak.

Addig viszont segíthet, ha "szabályokat" állítasz fel magadnak. Például a szabadidődnek átlagosan maximum a felét fordítod rá, heti x órát töltesz a hobbiddal, satöbbi.

2014. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!