Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tudtok úgy szeretni/szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudtok úgy szeretni/szerelmesnek lenni, h közben nem teljesen vagytok kibékülve barátnőtök alakjával?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyire "szívnátok vele" a barátnőtök vérét?

Én sajnos tudom,h fogynom kellene pár helyről, a barátom se hagyja h elfelejtsem,persze mindig csak "viccesen"jegyzi meg,csak néha már rosszil esik.

Ez másoknál is így van csak én vagyok túl érzékeny?



2014. jún. 28. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy talán túl érzékeny. Ha elmúlik a szerelem vak periódusa, akkor már látni kicsit a negatívumokat is. Ez nem baj, de ha lehet tenni valamit ellene, akkor rajta!
2014. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilvan vannak olyan sracok, de ha tegyuuk fel a baratodnak fullos teste van, nem mondon h jogosan piszkal vele, de vmennyire ertheto, viszont ha nem, piszkald vele te is, vagy pedig fogyj le
2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!