Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arról a lányról, aki sütit süt nektek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 28. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha sütit süt nekem akkor nálam 10-ről indul a 10-es skálán.
2014. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
felségül kéne venni :c
2014. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha hízlal legalább lesz mit ledolgozni. ;)
2014. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
aranyos gesztus,de ha sza*r nem eszem meg.Próbálkozzon előtte sokat :d
2014. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kapcsolatban vagyok vele...ha a párom akkor nagyon örülök neki, ha a húgom akkor tudom, hogy nekem nem süt sütit, inkább mindenkinek közösen :) ezekből szívesen eszem :) ha nincs párom és egy ismerős süt sütit akkor arra gondolok kedveskedni akart nekem (mert tudja mennyire édesszájú vagyok) és ha vannak jelek akkor azokat is észreveszem, de alapból nem mondom, azt hogy "azért csinálta, mert össze akar velem jönni"...ha egy ismeretlen vagy szinte ismeretlen lány teszi ezt akkor egyből arra gondolok, hogy meg akar velem ismerkedni és megtalálta a legjobb módját, de azért óvatosan nehogy valami hátsószándék legyen benne...
2014. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyot már nem hibázhat.
2014. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SprintElek ***** válasza:
Ez szerintem egy szép gesztus. Egyszer jártam így suliban, hogy az elöttem ülő csaj egyszercsak odatett egy doboz sütit, hogy nekem csinálta... isteni finom volt és mégcsak meg sem mérgezett :). Egyébként természetesen visszaháláltam angol házifeladatokban neki.
2014. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És mi van ha srácként egy lánynak sütit sütök? :D Házias vagyok!


23/F

2014. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!