Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miböl lehet tudni, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl lehet tudni, ha a pasim nem szerelmes csak baràtilag szeret?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk abból, hogy ezt itt megkérdezed.
2014. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor ràkèrdeztem azt mondta,hogy szerelmes,de olyan fura volt ahogy mondta,ès mivel soha nincs mèly nyelves csok,ritkàn akar szeretkezni stb nekem ebböl az jön le,hogy nem szerelmes,nem kivàn,csak talàn nem akar megbàntani igy azt hazudja,hogy szerelmes :(
2014. jún. 29. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz szakítást, mondván, úgy érzed, nem szerelemből szeret. Ezután minden kiderül. Ha megállít, szeret, ha nem, nem.
2014. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most èpp szünetet tartunk,màr egy hete,nem tudom mi sül ki belöle!?
2014. jún. 29. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
És ezt ki vetette fel? Én szakítanék, ha szünetet kérne.
2014. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En vetettem fel mivel nem èrzem hogy szeretne,nem vàllalja fel a kapcsolatunkat,hideg velem mint a jègcsap :(
2014. jún. 29. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mutogat büszkén a barátainak, rokonainak, hogy "ő a barátnőm".
2014. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem bizony :( pedig az ismeröseim szerint büszke lehetne ràm,15 èvvel fiatalabb vagyok mint ö,ès nem is vagyok csunya,biztos vannak nàlam szebb nök a Földön,de ö sem egy Brad Pitt :P
2014. jún. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!