Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húszévesként mi lehet velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszévesként mi lehet velem a baj? (angol szöveg)

Figyelt kérdés

Nézgelődtem neten és találtam egy ilyen (angol) kiírást, ami mintha 100%-ban én lennék, szóval aki tud angolul, légyszi válaszoljon, mit tehetek és mi a baj velem:

"OK. I'm 20 and I've never had a boyfriend. Let me be clear: I've never been on a date, I've never been asked out, I've never been kissed, I've never been felt up. It's like men are repulsed by me or something. And I'm not religious, so I don't have a church community patting me on the back and making me feel a little better. Right now I'm having all these different emotions, like being incredibly desperate and feeling like a loser, and noticing how disappointing the guys around me are, and being content with being by myself. I should also mention that I'm fat, so that might be why no guy ever looks at me. but there are lots of fat women out there with boyfriends, so that can't be why. Can it? What I hate the most is when i tell my friends about this and they all tell me, "Oh, boys are just trouble. Be glad you don't have a boyfriend, I wish I didn't have one!" And then they turn around and start talking about their relationships. It just makes me want to scream. I don't know if there is something wrong with me, if I just give off the wrong vibe, if I'm intimidating, or if it's just because i'm fat or what, but it is driving me insane."


2014. jún. 29. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

20 évesen még nem akkora tragédia, hogy nem volt barátod

még simán lehet

legyél magabiztosabb és ha ehhez az kell, hogy sportolj és lefogyj, hát tedd azt

de ha így is el tudod fogadni magad, nem muszáj

de amíg te nem fogadod el magad, más se nagyon fog

ismerkedj, ne legyél olyan visszahúzódó és önbizalomhiányos és neked is lesz barátod

sok sikert hozzá :)

2014. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leányunk azt nem árulta el, hogy őt hogy érinti a kövérsége, csak annyit, hogy más kövér lánynak is van kapcsolata. Ha elégedett magával, akkor nem ez a baj. Illetve azt sem említi, hogy csúnya lenne. Talán nincs olyan környezetben, hogy ismerkedjen? Viszont, ha belsőre minden oké, akkor biztos lesz majd valaki!
2014. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 C0r3 ***** válasza:
Hát.. ez alapján nehéz megmondani. Próbáld ki azt, hogy lefogysz. Ha akkor sem fogsz kelleni senkinek akkor szívesen megmondom neked mi a probléma veled. (Külső-belső)
2014. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled...bátyám is 20 éves és neki se volt még barátnője (egy 7. osztályban 1 hétig, de na...) , elmondása szerint a mai lányok túl hülyék, ezért nem jönne össze velük. Neked annyit tudok mondani, hogy próbálj idősebb korosztályt 25-30 közt, nyitottabbak és sokkal normálisabbak, mint a mai ecsethajú díszb*zik :)
2014. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs veled, a súlyod sem baj, mert - ahogyan a szövegben is benne van - molettebb lányoknak is vannak barátai. A szövegnek abban is igaza van, hogy nagyon kevés az igazán párkapcsolatra való fiú.


Legyél igényes, nyitott, ne gondolkozz azon, hogy mi veled a baj (hiszen semmi baj sincs veled), és akkor előbb-utóbb lesz párkapcsolatod.

2014. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Öhm, magáról az ember elég nehezen alkot véleményt, de mások mondták már, hogy szép vagyok (aztán ki tudja). Kövérnek meg arányosan vagyok kövér, szóval nem az a hordó has vékony láb. Szoktam járni edzeni is, annyira nem vagyok hihetetlenül kövér, de van rajtam fölösleg.
2014. jún. 29. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
A kisugárzás rengeteget számít, ha nem vagyok magabiztos és ellenségesnek tűnsz, az könnyen elrettenthet bárkit.
2014. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat. amúgy én szeretem az alakomat, jól érzem magam a bőrömben, nem érzem tehernek egyáltalán. simán felrohanok a 4.emeletre a vékony barátnőim meg nagy nehezen másznak fel csak utánam :)
2014. jún. 29. 17:49
 9/9 A kérdező kommentje:
jesszus nem vagyok ellenséges :D
2014. jún. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!