Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudnátok ezt nekem fordítan...

Le tudnátok ezt nekem fordítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Le tudnátok ezt a szöveget fordítani?Fontos,hogy HÁROM napon belül kéne!!

Huh..nem is tudom,hogy hol is kezdjem .Kicsivel több,mint egy éve vagyok a rajongótok,de már majdnem két éve ismerlek titeket.Még most is emlékszem arra a péntekre,mikor eldöntöttem, hogy jobban megismerlek titeket.Most már tudom,hogy az volt eddigi életem legjobb döntése.Mindig is egy olyan lány voltam,aki kilógott a sorból,sohase találta a helyét a világban,és még a mai napig is rengeteg elvárás nehezedik a vállamra.De mikor titeket hallgatlak,akkor az összes súly és elvárás egy pillanat alatt eltűnik,és nem érzem úgy hogy összeroppannék.Igen,már rég összeroppantam volna,és kitudja,egy lennék azok a lányok közül,kik öngyilkosak lettek,ha ti nem lehelnétek belém a lelket.Nem tudjátok,hogy mennyire hálás is vagyok nektek, srácok.Közösen megtanítottatok arra,hogy higgyek magamban, ne adjam fel az álmaimat,mindig mindenben keressem a jót,hogy soha se nőjek fel,de ami a legfontosabb,hogy törődjek másokkal,ne foglalkozzak mások véleményével,hanem csináljam azt,amit én szeretnék és mindig adjam önmagam.És ezért örökre hálás leszek nektek.Tudom,hogy valószínűleg sohase fogok eljutni egy koncertetekre sem,nemhogy még találkozzak veletek,de ha a több száz levél közül ezt elolvasnátok,akkor csak megakarom köszönni,hogy annyi mindent tanítottatok nekem,és tudatni akarom veletek,hogy mindig is támogatni foglak titeket mindenben,és sohase foglak titeket elfelejteni.Sohase foglak titeket elfelejteni, mivel az életem egy meghatározó pontja vagytok, és az is lesztek örökre.Ti vagytok az életem legjobb dolga.Ezért szeretnélek titeket megkérni arra,hogy bármi is fog történni a bandával, mindig maradjatok jóba,mindig legyetek ott egymásnak,mert hihetetlenül ritka az ilyen jó barátság.Nem tudjátok elképzelni,hogy ez nekem mennyire fontos lenne.

Köszönöm, One Direction, hogy megmentettetek!!

Üdvözlettel:

Egy a sok közül Xxx



2014. jún. 20. 16:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!