Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 37 éves barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 37 éves barátnőm, gyönyörű, szeretjük egymást, csak sajnos élettársa van. Én 23 éves vagyok, de abszolút nem érződik a korkülönbség. Nagyon szeretem,2 éve, és egyre jobban. Van rá esélyem, hogy valaha velem fog élni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire jó a kapcsolata az élettársával
2014. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy lényeges adat: van egy 10 éves gyereke. Ez gondolom, megnehezíti a dolgát. Pedig vállalnám őt is. Mármint a nevelését.
2014. jún. 29. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jósok másik rovatban vannak :)
2014. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz az a kapcsolat! Csak a közös ház, és a gyerek tartja még össze őket...
2014. jún. 29. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha élettársa van akkor nem a barátnőd és nem feltétlen ugyanúgy szeretitek egymást.

Amennyiben ő tud arról, hogy többet érzel iránta és szeretnéd vele megpróbálni, ennek ellenére kitart az élettársa mellett akkor nem látok reális esélyt arra, hogy ez valaha működjön.

2014. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, te egy foglalt nőért lihegsz 23 évesen? Tényleg azt hiszed, hogy ha 2 évig nem lépett, akkor majd fog? Dehogy fog! A gyerek mindig is össze fogja tartani őket, és ha eddig nem lépett tovább, nem költözött el, eztán sem fog.
2014. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, "lihegek", mert ő nekem a nagy szerelem az életemben.
2014. jún. 29. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeret a maga módján, de egy 37 éves nő egy 23 évesért nem fog lépni. Egyszerűen azért, mert bárhogy is érzel most, 10 év múlva ő már egy 47 éves "vénasszony" lesz, te pedig 33 éves fiatal srác aki nyugodtan kaphat magának huszonéves lányokat is......

Azon kívül nehéz lenne téged elfogadtatni a fiával, családjával, barátaival a korod miatt.


Egy másik 37 éves nő

2014. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiába a nagy szerelmed, ha két évig nem történt változás, nem költözött külön, nincs mire várni.
2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog kilépni a kapcsolatból, ha egy kis esze van. Te a szeretője vagy, ennyi. Még dugtok együtt 1-2 évet, aztán megunod és találsz magadnak egy fiatalabb csajt, akit hivatalosan is vihetsz magaddal mindenhová, nem kell titkolózni meg bujkálni, nehogy kiderüljön vagy meglássanak. Meg akivel majd lehet közös családotok.


Tudom milyen szeretőnek lenni, kétszer 3 évet leéltem így, az első pasi nős volt egy gyerekkel, a másiknak "csak" hivatalos barátnője volt, akivel nem is élt együtt, és mindkétszer én léptem ki, mert egy idő után az ember megunja, hogy nem vállalható a kapcsolat és nem is lesz az soha. Ja, a második pasi volt életem nagy szerelme, őszintén mondom, mégis így döntöttem, mert nem volt értelme várni rá. A korkülönbség hasonló, kicsit nagyobb volt mint a ti esetetekben, 16, illetve 20 év.

Most van egy velem egykorú férjem, és a harmadik gyerekünket várjuk éppen.

34/N

2014. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!