Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar mindenkit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar mindenkit ennyire a nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a barátom 34. Teljesen jól megvagyunk, de mindenki állandóan belénkköt, nem hiszik el, hogy boldogok vagyunk együtt. Ráadásul sokkal magasabb nálam (ő 190 én 155) és emiatt is mindig furcsán néznek ránk. Egyébként 3 éve vagyunk együtt, de ennyi idő után sem fogadták el az ismerőseink. Most komolyan, miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni?

2014. jún. 25. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leszarni csodákra képes.
2014. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen ki mit mond. Csak az számít ti mit éreztek :)a többit meg szarjátok le.:D
2014. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat b*zdki majdnem fel meterrel magasabb toled....hogy smaroltok o ul te meg allsz?xddd
2014. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
mindig van kéznél egy sâmli
2014. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigység,féltés, értetlenség, beleélés hiánya, stb., sok oka lehet a negatív reakcióknak. Ha ti jól kijöttök, ne törődjetek vele. Minden csoda három napig tart.
2014. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

picit furi, de nekem is beleférne...


21f

2014. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 és 34 még hagyján. viszont 18 évesen én tuti nem jöttem volna össze harmincas csávóval :/ szerintem az emberek inkább szkeptikusak, nehezen összeegyeztethető a két korosztály
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!