Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Barátzóna? HELP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Barátzóna? HELP ME PLEASE!

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik. Most ballagtunk érettségin túl vagyunk. Amíg suliba jártunk észrevettem naponta többször h néz és hosszú ideig. De nem lepett felém semmit. Ha egy buszon mentünk akkor általában beszélgettünk meg a suliban is ha össze futottunk szünetekben. Februárban szakítottam 2 év után a barátommal, egy hónapra rá az évfolyamtársam elhívott bulizni előtte sosem hívott sehova, pedig előző években többet beszéltünk, akkor mondta hogy majd menjek velük máskor is de azóta nem hívott. Banketten kedves volt meg részegen is tablóképet akartam adni neki, de visszautasította mert nála nem volt és mondta h majd nyáron így is bulizunk együtt akkor adjunk képet egymásnak. Ha meglát mindig a szemembe néz és mosolyog, akkor is ha rossz kedve van, bármiről tudunk beszélgetni, amikor kapcsolatban voltam többször kért tanácsot lányokkal kapcsolatban, amióta szingli vagyok nem beszéltünk ilyenről a buliban sem csajozott amikor velük mentem. Mit csináljak? Mondjam meg neki?? Vagy lehet h tetszem neki??

2014. jún. 29. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy mikor kentek megint.Szerintem le fogja vágni h. eggyütt szeretnél vele lenni.
2014. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

majd elfelejtettem, amikor egymás mellet ültünk a buszon mindig hozzá ért a lábamhoz, arrébb raktam akkor ő is h megint hozzám érjen.


nem beszélünk fb-n :( érettségi után írtam rá, az eredményről kérdeztem, válaszolt utána mikor visszaírtam már nem válaszolt... utóbb kiderült h nem ment neki valami fényesen lehet h azért nem válaszolt vagy le akart rázni?

2014. jún. 29. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem lenne stílusos, ha nyíltan a szemébe mondanád, hogy tetszik neked. Ezzel túlságosan kiszolgáltatnád magad.


Viszont nőiesen adhatod neki folyamatosan a jelzéseket, hogy szimpatikus neked. Kedves mosoly, beszélgetés közben kettőtök közti távolság csökkentése, megérinted beszélgetés közben többször finoman, beszélhetsz arról hogy szabadidődben mostanában mihez lenne kedved.


Ebből ha nem hülye, leveszi, hogy van nálad esélye,ha tetszel neki, akkor mer bátran próbálkozni.

2014. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek mind megvannak, meg mondja is h menjünk ide-oda én mindig mondom h ráérek csak szóljon, de nem keres :( elég elfoglalt mostanában, edzeni jár meg új munkahelye van én ennek tudom be azt hogy nem keres, elvileg bulizni is akkor volt utoljára amikor elhívott.
2014. jún. 29. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek strandolni, a vízben pancsolás, egymás bekenése a legjobb mód arra, hogy erőltetettség nélkül, természetesen testileg közelebb kerüljetek egymáshoz.


Simán csak mondd neki, hogy strandolást tervezel, ha jó idő lesz, veled jöhet ha van kedve. :)

2014. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
strandhoz rengeteg bátorságot kell gyűjtenem, meg sokat fogyni :D
2014. jún. 30. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!