Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi először azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi először azt mondta kíván aztán pedig hogy nem is tetszem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy be volt rúgva. :)

De amúgy bővebben mi a szitu, mert így nehéz bármit is mondani.

2014. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én kapcsolatban vagyok és ő ezt elejétől kezdve tudja
2014. jún. 26. 14:09
 3/8 A kérdező kommentje:

de én csak szex kapcsolatot szerettem volna vele továbbra is

ő pedig azt mondta ha nem lennék férjnél élhetnék vele

2014. jún. 26. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neki nem szexkapcsolatra kellenél, hanem igazira.
2014. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én mikor közöltem vele hogy a párom rá jött a kapcsolatunkra akkor azt mondta hogy én elfogok válni a páromtól
2014. jún. 26. 14:27
 6/8 anonim válasza:
szerintem egyszerűen megfutamodott..
2014. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%

A vágyódás magasabban van mint a nem-vágyódás. Ha megbántódik a szeretetében, akkor az egy alacsonyabb szintre kerül - a Te esetedben a nem-tetszésre.

Figyeld meg a gyerekeknél: szeretnének egy játékot (vágyódnak rá), de ha nem adod időben oda neki, akkor aztán: "akkor már nem is kell!" - mondja dúlva-fúlva.

2014. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TAnna válasza:

Hát... A férfiak kívánása általában pillanatnyi. (Nem lesz órákon keresztük merevedése, sem nyálcsorgása.) A tetszés kissé más téma. Ugyanis, tetszeni valakinek, nem feltétlenül jelenti azt, hogy szerelemes, és épp lefeküdni akar veled. Inkább a társaságról van szó. Ha valakinek tetszel, valószinüleg keresni fogja a társaságod, és ha lesz pillanatnyi fel lángolása, akkor le is akar majd fektetni. - De ennek az esélye 1 a millióhoz. Miért? Az ember nem egyéjszakázik, vagy csak szexxel olyannal, aki tetszik neki. Nyílvánvalóan, mert saját magának nem akar fájdalmat okozni. Olyankor a mell, a fenék és a tapasztalat számít. Talán az izéslek szerint, hogy kissé az ideáljához hasonló legyen az illető.

Te miért akartad őt? Feltetted már a kérdést? És ha neki nem "kellesz" végül, miért izgat, vagy zavar az, ahogyan viselkedett? Valószinüleg kissé hiú személyiség vagy, ennek ellenére, azt mondom: haladj tovább. CSAK: ha már kapcsolatban vagy, gondolkodj el kissé. Valószinüleg az élet előted áll. Nem volna "jobb" több kissé hosszabb-rövidebb komoly kapcsolatod legyen, mintsem, hogy "ribizlinek" nevezennek a szexuális kirohanásaidért? Ne csalj, inkább próbálkozz!

2014. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!