Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kerüljem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kerüljem vagy maradjuk barátok? Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
kb. másfél hónapja kijelentette a pasi hogy csak legyünk barátok, miután kb. 2hete jötttünk össze, úgy hogy ő azelőtt egy héttel szakított a barátnőjével, akivel 2 és fél évig járt. Nem miattam szakítottak, csak én közben megtetszettem neki. Egy hétre rá, miután nekem azt mondta h legyünk csak barátok, ismét összejött a volt csajával. Azóta szoktunk találkozni szórakozóhelyen, és dumálunk, mint két barát, a csaja persze tök utál engem. Én pedig még mindig odavagyok a pasiért, annak ellenére, hogy tudom h nem szabad. Szerintetek inkább kerüljem őt és miért gondolta meg magát?Köszi a válasz előre is!
2007. okt. 18. 20:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Hagyd a csudába, találsz még sokkal jobbat is!Akinek Te leszel fontos! Éld az életed, hidd el ha kinyitod a szived társra találsz! Mindezt tapasztalatbol mondom!!!
2007. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sosem szeretett igazán, csak vigasztalódni akart nálad. Aztán mikor újra a szeretett nővel lehetett, már nem kellett a vigasztalás. Ha túl tudod magad tenni rajta, lehettek barátok, de ehhez szerintem idő kell. Ha viszont úgy érzed, hogy nagyon nehéz elviselni a jelenlétét, miközben nem vagytok együtt, akkor inkább egy ideig kerüld, amíg "be nem gyógyulnak a sebeid".
2007. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb probléma lesz ebből a "barátságból", mert ugye a barátnőnek nem tettszik. Sajnos téged kihasznált ez a srác, ne akarj tőle semmit, elég megalázó lenne ha megint szakítana a barátnőjével és hozzád menne.Mert csak vigasztalódik melletted, komoly szándékai soha nem lesznek. Lehet neki barátság, de neked nem...
2007. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!