Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest Pride?

Figyelt kérdés
A baratnom eleg liberalis felfogasu, es azt szeretne ha elmennenk a melegfelvonulasra. En viszont viszolygok ettol a provokativ, magamutato rendezvenytol. Nincs bajom a melegekkel csak nem kene raeroltetni az elfogadast az emberekre, vannak kesz, nem kell ezt reklamozni otthon csinaljak. De mindegy. Megmondtam neki ezt, erre kiakadt...nagyon szeretem, de erre nem vagyok kepes. Hogy lehetne rendezni a konfliktust?

2014. jún. 30. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Barátnőd titokban biszex vagy leszbi. Amúgy tényleg a lányok valamiért jobban elnézik a beteges embereket, például sok erőszakos négert meg arabot is folyton védelmük alá vesznek.
2014. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Menj ki, jó buli, jól fogod érezni magad. Nincs benne semmi provokatív, majd meglátod.

Próbáld ki, jó lesz.

2014. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Ha a te véleményed ez, akkor tartsd is magad hozzá. Leszarnám a csajom milyen libsi, nekem hánynom kell attól a forgatagtól. És nem homofób vagyok, de ahogy mondod ne erőltessék már rá a világra a szexualitásukat. Én nem mennék, és nem is tudnék olyan nővel lenni, aki ezt nem érti meg. Igen, vannak még ebben-abban konzervatív emberek és ez nem prűdéria.
2014. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Csak kerüld Emmát :) :D
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
A barátnőd nem normális. A libsik és a rezidens b*ziügyi-megmondóemberek nem tolerálják, ha valakinek nem az a véleménye, mint nekik. Én az ilyen emberekhez alapból nem közeledek (szerencsére kevesen vannak ezek), de a te barátnőd majd megnyugszik, most kicsit az agyárament a ratyihét, túl sok baromsággal tömték meg a fejét.
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem el kell fogadnia a véleményed. NEm vehet rá ilyenre ez a te álláspontod amivel egyébként én is osztozom(bár szerintem nem kell 4 fal közé zárni remélem egyszer ők is sétálhatnak kézen fogva, csókolózhatnak a parkban) Ha elmész akkor az arcodat adod ehhez a rendezvényhez márpedig senki se adja az arcát/nevét egy olyan dologhoz amivel nem ért egyet. Nem jó az senkinek. Biztos,h tisztáztad vele,h nincs bajod a melegekkel? Mert ha nem akkor lehet,h azért akadt ki mert azt hiszi,h homofób vagy. Szóval szerintem beszéld meg vele,h figyelj te így gondolod én meg amúgy. Ez nem gond, tartsuk tiszteletben egymás véleményét és kész.


17/L

2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Mondd meg neki, hogy a nagy elfogadásos felfogásával fogadja el, hogy te nem fogadod el az elfogadást! Na ez jól sikerült mondat lett.
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
A liberálisok nem tolerálják a "más" véleményt. Ezért akadt ki. Sajnos elég csőlátásuak és azt gondolják csak az ő véleményük a helyes.
2014. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az elejen nem tudtam, hogy o ilyen. De ma ugyis beszelek vele. Ha megerti a bajom akkor dulore jutunk. Ha nem akkor baj van.
2014. jún. 30. 15:18
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
ne is menj, mert még kiderülne, hogy semmi provokatív dolog nincs benne. ne is adj esélyt annak, hogy megváltozzon a véleményed.
2014. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!