Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éred el egy lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éred el egy lánynál, hogy beléd szeressen?

Figyelt kérdés
Idő,az bőven szükséges hozzá,pláne ha az én meglévő,és éppen hanyatló kapcsolatomról van szó.

#kapcsolat #pár #újra-szerelem
2014. júl. 1. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Így sehogy, már volt idő amikor szeretett de már nem szeret és valószínűleg nem is fog. Az egyetlen ami miatt együtt maradnátok az az, ha eléred nála, hogy féljen az egyedülléttől és így megszokásból veled marad.
2014. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató...viszont pillanatokra fellángolást lehetséges okozni.
2014. júl. 1. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Odafigyeléssel és a kedvében járással meg lehet oldani. Próbáld kideríteni, hogy mit vár el egy fiútól; milyen legyen. Ha sikerül kideríteni, akkor úgy alakíthatod a dolgokat, hogy megint vonzódjon hozzád. Nehéz munka, de kivitelezhető.


# 1:

Azért hosszútávon nem túl jó dolog együtt lenni egy társfüggő lánnyal...

2014. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha volt már beléd szerelmes, akkor is van rá esély. De ez tudatosan nem fog menni. Időt kell rá adni, hátha úgy alakul. Egyébként pedig ne csinálj hülyeséget, ilyenkor az az, ami véglegesítheti egy lány érzéseit. Gondolom én.

Ha nem volt beléd szerelmes soha, holott együtt voltatok, akkor valószínűleg nem is lesz, mert ha erre lett volna esély, akkor már megtörtént volna.

2014. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Volt belém szerelmes,1 évig úgy,hogy volt barátja,addig inkább nagyon jó barátok voltunk,aztán szétmentek a sráccal,és egy éve van velem.A szerelem kb 1 hónappal ezelőtt ha úgy ahogy megszűnt,de azóta elvittem vacsorázni,mert attól még EGY évesek voltunk,és megleptem.Akkor szerelmes lett,bújt hozzám,el nem engedett volna semmiért.Aztán megint hűlni kezdett.Ha valakit érdekel,elmesélem miért.De tegnap óta megint úgy érzi,hogy erősebb a köteléke felém.
2014. júl. 1. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vezetett el ido,h már nem az?
2014. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oda* ,bocsi
2014. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az,hogy unalmasak az együtt töltött mindennapjaink.(nagy része legalábbis unalmas,de amikor nem unatkozunk,akkor minden tökéletes,csak neki a szülei nem engednek semmit,és még büntetik is,meg pénzünk sincs elmenni más városokba,dolgozni nem tudunk,nincs munka lehetőség,egyszerűen minden akadályozza azt,hogy élvezzük a kapcsolatot.Egy hétig dolgoztam,hiányoztunk egymásnak,hétvégén meg megleptem a vacsival,de azt a munkát nem bírtam,és le is cseréltek.10 óra betonozás volt,én meg még sosem dolgoztam,és jól belevágtam a sűrűjébe.)Lényeg az,hogy a mindennapos szürke unalmak kiölték a korábban virágzónak bizonyuló kreativitásunkat.
2014. júl. 1. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Újíts egy bömöst, amivel elhordod wellnessezni ... tuti siker!
2014. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!