Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erjem el, hogy szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

16 eves lány vagyok es nemrég megismertem egy fiú társaságot a baratnoimmel együtt.A fiuk egyértelműen a tudtomra adtak,hogy en vagyok a legszebb a csapatból.

Az egyik fiú teljesen elkezdett nyomulni rám,másnap visszabb vett,majd újra próbálkozott....Kiderült,hogy ennek a fiúnak 3honapja van barátnője,de nem sűrűn találkoznak es nem is az a "hu de nagy szerelem". (Ezt az egyik barátja mondta) Kicsit szeretnem en is megorjiteni ezt a fiút es szeretnem,hogy úgy igazán akarjon.

Nem vagyok kapcsolat romboló,de ennek semmi értelme,hogy igy együtt legyenek.Tudnatok tanácsokat adni,hogy mit tegyek? Előre is köszönöm!


2014. jún. 28. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ne legyél kapcsolat romboló! ha tökös legény, akkor ott hagyja szépen a barátnőjét, és veled kezd..
2014. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne te legyél az aki tönkre teszi a kapcsolatukat, majd ha úgy érzi a srác szakít vele..
2014. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kapcsolat romboló,de ennek semmi értelme,hogy igy együtt legyenek"


Gondolom számítottál arra, hogy ez a mondat ki lesz emelve.

Tévedsz, kapcsolatromboló leszel, amint elkezded adni a srác alá a lovat, úgyhogy gondold meg.Bár nem tudom, milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél másfelé is kacsintgat, de ettől függetlenül nincs jogod eldönteni, hogy másoknak hogy van értelme együtt lenni.Különben is, ha igazat írsz, akkor csak idő kérdése, és a kapcsolat felbomlik, aztán azt csinálsz, amit akarsz.

Egy másik dolog, ami megér öt perc töprengést, hogy ha most így viselkedik a srác, akkor szerinted ha majd veled lesz együtt, majd nem fogja másnak is csapni a szelet?Ne legyél naiv.

De persze minden rajtad áll, viszont ha nem akarsz második vas lenni a tűzben, akkor hagy a fenébe.

2014. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut hogy te nem vagy szerelmes bele? Mert ha az lennél csak egy kicsit is, akkor nem így állnál neki. " kicsit szeretném én is megőrjíteni" Ez alapján egy unatkozó pisis, taknyos kislány vagy.
2014. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!