Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10év túl sok? Ki mit gondol róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év túl sok? Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés
16éves leszek nyár közepén és 25éves barátom van, ő azt gondolja hogy 17múltam.

2014. júl. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

a korodbeliekkel mi a baj? éld már ki a fiatal/gyerekkorod... miért felnőttekkel kezdesz?

nem akartam kötözködni csak nem értem o.O

2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

milyen kapcsolat az amiben nem tudja a pasi hogy hány éves a nője...(te esetedben lány) barátnőm 19 volt én meg 28 mikor összejöttünk...most vagyok 30 és még mindig együtt vagyunk szóval szerintem egy bizonyos kor felett már nem sok

de ez nagyon gáz, hogy nem tudja hogy valóban hány éves vagy...el tudom képzelni milyen kapcsolat lehet az..már bocs

2014. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a probléma, hogy hazugságban tartod a barátod.
2014. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok az őszinte és mélyérzésű kapcsolathoz.
2014. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az igen,ennek sem lesz jó vége.
2014. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat kb 2honapja vagyunk egyutt minden szep es jo,nem hazudtam neki, azt hittem tisztaban van a korommal,ma meg mondja h lassan hisz 18leszel, es hat belem fagyot a szo, en ki akartam javitani csak hat felek, h elhagy
2014. júl. 1. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
"félek hogy elhagy" inkább hagyjon el úgy hogy tudja rólad az igazat (közben pedig lehet el sem hagy) minthogy egyszer kiderül és azért hagy el mert hazudtál neki...gondolj már bele
2014. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így SOK!... de pl egy 25-35 éves felállás már nem.

Szerintem szólj neki, ha ezért elhagy nem is szeret igazán...


21/l

2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

az igazsag elhallgatasa tenyleg para, a 10 ev amugy nem.

remelem 40 evesen meg hajtom a 18-25os csajokat

2014. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mint a 10 éves csaj 20 éves pasi felállás :D
2014. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!