Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-19 közötti lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 közötti lányok! Ti ismerkednétek 34-38 körüli pasival, ha szimpi lenne?

Figyelt kérdés

El tudnátok képzelni, hogy összejönnétek, esetleg járnátok vele? (Nem nős, családos emberekre gondoltam)

A kérdés ELMÉLETI csak, nem vagyok harmincas pasi és ismerkedni sem szeretnék.


2014. júl. 1. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én határozottan nem.

Nem tudom megmagyarázni miért, de tartok tőlük.

Volt hogy felkért táncolni és többször beszélgetett velem egy 28 éves pasi, s amikor csak lehetett elkerültem, nagyon taszított pedig nem nézett ki rosszul

17l

2014. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem!

Szüleimnek barátoknak mit mondanék, biztos kiakadnának. Pár év meg elmegy de 10 mar sok.

2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Simán, ha néha vesz egy-két apróságot (ruhák, teló, stb) akkor megérdemli, hogy nyalakodhasson egy kicsit :)
2014. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen!:) Határozottan igen. Én személy szerint kifejezetten szeretem az idősebb férfiakat. Tele van a hócipőm a kisfiúkkal.. Egy 30-as éveiben járó férfi értelmes és érett, nem gyerekeskedik, képes felvállalni az érzelmeit és már nem a bulizás és a csajozás az élete. Valószínűleg van saját jövedelme, tehát független. Talán csak az apai törődés és szeretet teljes hiánya miatti apakomplexusom beszél belőlem. Nem tudom biztosan, de abban biztos vagyok, hogy nekem egy ilyen férfira lenne szükségem. 16 vagyok, ám kortársaimnál érettebbnek és értelmesebbnek tartanak és én is annak tartom magam. (Itt az átlag tinédzserekről beszélek, nem nagyképűsködök vagy ilyesmi)
2014. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem


17/L

2014. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!