Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-25 közötti fiúk, ti ismerke...

19-25 közötti fiúk, ti ismerkednétek egy félénkebb, különcnek mondott lánnyal?

Figyelt kérdés

Kezdek lemondani arról hogy a szubkultúrán belül ahol mozgok, fogok még párt találni. (az előző barátom ide tartozott de alapból sajnos kevesebb fiú mozog ezekben a körökben, mint lány...) Szóval ha engem el tudna valaki így fogadni, akkor ha beleszeretek nem az érdekelne már hogy közös-e bennünk ez a dolog. Persze valami nyilván kellene, ami mindkettőnket érdekel. Kérdés az, hogy vannak-e olyan fiúk, akik egy első látásra furán öltözködő, kevésbé harsány és kezdeményező lányt is szívesen megismernének-e, vagy már alapból elhatárolódtok? Ha igen, miért, ha nem miért nem? Csak kíváncsi vagyok, mert bár mondogatják itt hogy az igazi szerelem majd jön, meg minden, nem lehet erőltetni, addig sem szeretnék tétlenül várni hogy egyedüllétben múljanak el a legszebb évek, vagy ahogyan ezeket mondják.

Nem privát üzeneteket várok, de ha valaki rákérdez pontosan milyen szubkultról beszélek, megírom privátban, mert itt amúgy sem szeretném hangsúlyozni, jó lenne anonimnak maradni.

21/L


2013. nov. 15. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szubkultúra ez és mit takar a fura öltözködés.
2013. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Melyik szubkultúra? Anime vagy goth? :) Amúgy nem ezen múlik, mindenkinek van valami bogara.
2013. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vagy talán technoid dnb? >:D
2013. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
igen, 21 évesen még kár ezen aggódni! azonos szubkultúrájú emberek azonos helyekre járnak,illetve azonos érdeklődési körből kifolyólag ilyen típusú lányok érdeklik! Szerintem a gond az, hogy kevesebben vannak, ezért nehezebb...
2013. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Érdekelnének a részletek! Megírod? ;-)
2013. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan szubkultúrához tartozol, ahol a megjelenéshez hozzátartozik a depisség, halálkultusz, olyan a kinézeted, hogy kinézzük belőled, hogy lenyes becses szervünket, hogy utána spirituszba áztasd, akkor igen, nem Te vagy az akivel próbálkozunk. :)
2013. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Már emós lány is ijesztő tud lenni, de ha goth lányt látok éjszaka, akkor én menekülök :)
2013. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is küldd el priviben hogy pontosan mit takar ez nálad.
2013. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetted.


#6-7 (másik 68%-os)

2013. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jav.: küldheted
2013. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!