Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/F vok es nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sonkamonka kérdése:

14/F vok es nem tudom hogy kell rávezető lenni a csókhoz! 😨 Tippek?!

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, majd menj egyre közelebb hozzá és a végén durr, közbe meg öleld át :D
2014. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#YOLO

Miután hányt a csaj az adott ,,szòrakozòhely'' mosdòjában,megiszod a piát ami előtted van,oda lépsz a lányhoz,megfogod a fenekét és adsz neki egy nyelveset.

2014. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nezz meg nehany romantikus filmet vagy vigjatekot...azokban van sokfele variacio


Egyebknt beszelgetes, filmnezes otthon parkban egymas mellett seta, egymas mellett ules..szemkontaktus kel mosoly es kozelebb hajolas...szepen lassan is lehet..hatha nem akarja annyira es ne jojjon ki hilyen ha elutasitja siman megpuszilhatod elobb a szemet is mintegy viccesen kerve hogy hunJa le egy pillanatra es utana megpuszilod az orrat es utana a szajat es megcsokolod...kozben fogd meg a kezet egyik kezeddel masikkal vagy mindkettovel a hatat (alurol felfele imitva a tenyereddel vagy a karjat vegig folfele e a nyakat tarkojat simogatva...szoval pl. kezdheted az ujjaoval is hogy jatszol veluk es felfele vegigsimitod a karjat...elkezd rad figyelni (ilyenkor nem.muszaj beszelni hanem nezz ra szepen kedvesen...figyeld a szemt es ahogy a kezed a vallahoz er mar hajolj a szajahoz es a tarkojat finoman cirogasd (masikkal oleld meg ekkor).


Hmm vagy csapj fol valami romantikus ponyvat:-))) abban is mindig leirjak hogy caok elott kozvetlen mit csinal a pasi;-)


De az en egyik baratom fiatal koromban nagyon kis balek volt gyakorlatilag addig benazott a megcsokolasomra keszulodessel, hogy nem birtam kivarni es egy kedves humoros beszelgetes kozben, en egy ugyetlen kis szunetben ravetodtem a szajara (ugy magatol jott) es utana akkorat nevettunk, hogy na vegre ez is megtortent! :-)

2014. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!