Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnömet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnömet hogy tudnám vissza csábitani? Kérem hogy segicsetek mijen trüköket vessek be?

Figyelt kérdés
szaztok én egy ojan kérdéssel fordulnák hozzátok hogy 3 honapja szakitotuk a barátnömmel 1 évet voltuk együt 3 honapot éltük együt a csajomnak van egy 2 éves kislánya és én független vagyok sokat vesszeketük a kislány látogatásárol féltékeny voltam az eem exére és ö szakitot velem ecerüenn itt hagyott anyi lenne a kérdeésem hogy tudnám öt vissza csábitani?
2014. júl. 2. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Pl.tanulj meg helyesen írni!

Az tuti jó pont lenne!

2014. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez a hejjesíráss gondolom csak vic.
2014. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
ember, legyen mar gerinced, visszajonni ugyse fog, de ha futsz utana, akkor meg emberileg is leir.
2014. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen trükköt ne vess be, minden anyukának a gyereke életének az egyengetése a legfontosabb és természetes, hogy egy gyerekes anyuka életébe ott van egy távoli apuka is. Próbálj olyan tásat keresni aki minden téren független, és akivel nem kell veszekedni féltékenység miatt és megbízol benne. Küldhetsz neki virágot, elhívhatod sétálni esetleg vacsorázni, de ha nem-et mond akkor ne csábítgasd tovább, nehogy tolakodásnak vegye.
2014. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Hogyan tudnád elcsábítani?Ahogyan elsőre is sikerült!

Amúgy egyszer dobott,másodjára miért ne dobna?

2014. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hihi lol
2014. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kössznöm a válasszokat tikk barmok erre nincs szükségem hogy hejes irás stb ikáb segicsetek mert ijenekrre nincs szükségem még anyi lenne hogy tudnám vele fel venni a kapcsolatot? fb nemjó és a csajom a szüleinél lakik és nem tudom ecerüen csak hivjam ki??
2014. júl. 2. 11:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked csak csajod van/volt vagy szerelmed ?! o.O

Arra tippelek ,hogy a veszekedéseket te generáltad .. Annak örülni kellene és jogos ,hogy a kislányt látogatja az édesapja ! Nyilván nem ok nélkül hagyott ott téged az exed ,bárki belefáradna az állandó féltékenységi jelenetbe . Ha vissza is menne hozzád ,meddig tudnád kordában tartani a féltékenységedet ,el tudnád viselni (mert el kellene !!! ) ,hogy a gyereket rendszeresen joga van látogatni az apának ??? Az a férfi mindig is részese lesz az életüknek és ez ellen te nem tehetsz semmit !

2014. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én godolkoztam ezen sokat és hibáztam énis meg ö is egyaránt én evel tissztába vagyok hogy az apukának van joga látogatni.éss aban tudnál segiteni hogy tudnám vissza szerezni öt? mit vessek be? mert szeretem nagyon rá 1 honapra fel kerestem és montam a szemébe hogy szeretem nem ttudok nélküle élni stb..de ezzel csak rosszabitotam a hejzeten.ha jol tudom jövöhéten lessz vele egy talim aval az ürügyel vettem rá a talira hogy a hugom látni akarja a kislányt mert hiázik neki amikor talizok vele mit csinájak és mit ne??
2014. júl. 2. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Őszintén ? Lehet ,hogy sehogy ! Megvolt a lehetőséged ,hogy normális családi életet alakíts ki a hölggyel ! Annak ,hogy ő otthagyott ,minden bizonnyal oka van . Ő már édesanya ,neki a legfontosabb a gyermeke és hogy nyugodt családi életet biztosítson a számára . Ebbe nem fér bele az állandó balhé ,veszekedés holmi beteges féltékenység miatt .A kislány apának joga van látogatni a gyermekét ,az külön jó pont ,ha a szülők viszonylag jó viszony tudnak egymással ápolni a válás ellenére is . (Ez mind a gyermek érdekét ,egészséges lelki világának fejlődését szolgálja ). Gondolkozz el ... Nem kellenek trükkök csak egyszerűen bizonyíts a volt párodnak . Bizonyíts ,hogy érdemesnek találjon arra,hogy a saját és a gyermeke életét melletted képzelje el .
2014. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!