Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta, én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, én vagyok neki az első, de kiderült, hogy hazudott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején folyton azt mondogatta, hogy mennyire jó, hogy én voltam neki az első. Aztán (tudom, nem kellett volna), de egy óvatlan pillanatban megnéztem az üzeneteit, melyekben éppen azt taglalta ki egy barátjával, hogy ne mondja el nekem, hogy lefeküdt már egy valakivel előttem. Azóta elvileg megbeszéltük, de engem még mindig szörnyen zavar. Amikor aznap abban a pillanatban (teljesen kiakadva) elmondtam neki, hogy mit tudtam meg, csak sírva annyit válaszolt, hogy nem akar beszélni róla, mert ciki. Mit tegyek?

2014. júl. 2. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dugd amig tudod
2014. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát...ha 25 kigyűrt focista fenékberakta a fáskamra mögött, megérthetnéd, hogy nem akar róla beszélni...
2014. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Én hanyagolnám a témát és megpróbálnám elfelejteni.
2014. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
a kigyúrt meg a focista az 2 külön fogalom :DDD
2014. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A helyzet azért durva, mert fiúról van szó. Eddig pedig nem volt egyetlen barátom sem, akit zavart volna, hogy lefeküdt már más lánnyal is...
2014. júl. 2. 13:47
 6/14 anonim ***** válasza:
kidobni a francba. Ha hazudik, akkor mehet. Méghogy nem te voltál neki az első...brrrr....
2014. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kérd meg hogy mesélje el, hátha tényleg olyan nagy oka van hogy nem mondta el.
2014. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Gáz ha már ilyenbe is hazudik.
2014. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Neked ő volt az első? Tedd már túl magad ezen, hogy ki az első, a csajod nem egy kiba-szott youtube videó, hogy elsőzni kelljen.


Az mondjuk elég gáz, hogy hazudott, de ha cikinek érzi, te meg ilyen hülye vagy, akkor végül is érthető.

2014. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki kellene deríteni miért nem modnta el, lehet valami trauma, bár kétlem, mert akkor másnak se beszélne róla. Szerintem ez csak egy kifogás, hogy ne kelljen szembesülni a hazugsággal. Elsőre lapát (a megbeszélés után)
2014. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!