Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, de az első randin kiderült, hogy cigizik, és ez baj. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy velem egykorú lánnyal, nagyon szépen indult minden. Azt 2 hónap után találkozunk. De kiderült, hogy 1 doboz cigi a napi adagja, és csak úgy áradt belőle a cigiszag. Imserkedésünk során ez nem tűnt fel, mondjuk rá sem kérdeztem. Eltöltöttük együtt a napot de láttam rajta, hogy azt várta, hogy mikor gyújthat végre rá. Szerintetek képes lenne leszokni miattam? Engem nagyon zavar, SEMMILYEN formában nem tudom elviselni a bagószagot. Bennem meg egy világ dőlt össze most. 27/F

2013. júl. 29. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit tegyél? Keress mást. Annyira nam bonyolult a dolog.
2013. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai.. ahh..
2013. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha benned ennyitől már a világ összedől benned az elég para.
2013. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Srácok nem olyan könnyű, ha valakit nagyon szívébe zár az ember. Amúgy a "keress mást" opció lesz valszeg. :/ Egyáltalán MIÉRT dohányzik ennyi lány/nő? Undorító, visszataszító, stb.
2013. júl. 29. 15:34
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
És te miért nyafogsz emiatt? Na ez az, ami visszataszító....
2013. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
az hogy egy csaj néha, becsiccsentve elszív egy két szálat szerintem nem gáz,... de amikor már a bőre is konstans dohányszagú... jujj... :S a kocsimba nem engedném be
2013. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Téged ez zavar, más férfit pedig más. Ezért jó, hogy van mindegy négymilliárd nő a Földön, csak találsz olyat, aki minden szempontból hozzád való.
2013. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 na ezaz! És a lány csodálkozott, hogy engem zavar. Az előző pasija sem dohányzott és fél évig együtt voltak. De én nem fogok "hamutálcát" csókolgatni. Amit írsz, ha csak _néha_ fordulna elő, az nem lenne baj. De hogy ennyire az már durva.
2013. júl. 29. 15:37
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tudom felfogni h mi ez a: hamutálcát csókolgatok. Én nem cigizek, de az exem is meg a mostani is cigizik, de soha, egyetlen egyszer se éreztem rajtuk....
2013. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9: bizonyára nem napi 1-másfél dobozzal.
2013. júl. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!