Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Egy kis segítség kellene?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Egy kis segítség kellene?!

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve leszünk együtt és arra gondoltam, hogy az évfordulóra meglepném pár szexi fotóval. Tudnátok mutatni fiúk olyan akt képeket, amik tetszenek nektek? Ha számít akkor vékony vagyok kis cicikkel, amit szeretek magamon azok a lábaim és a fenekem ha ez számít. Ja és a képeken meztelenül legyek vagy azért legyen rajtam valami? Előre is köszönöm :)


22/L



2014. júl. 2. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ezt gondold meg jól! Ha esetleg szakítanátok, akkor visszaélhet vele stb.

Egyébként szerintem tök mindegy mi van a képeken. Én örülnék, hogy kaptam ajándékot, illetve már maga az, hogy akt kép is nagyon jó!

2014. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazat adok az 1-es nek vissza élhet vele és beküldi a képeidet a napiszar.com -ra és ott sok kiéhezett fiatal fogja kiverni a képedre
2014. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. a net tele van ilyen képekkel, amiket nem a sex honlapokra szántak. van is külön bosszú weboldal az ilyesmiknek :D am kellene olyan kép is amin van rajtad ruha, mondjuk a pasid pólója + új bugyi. nekem lenne nagyon sok ötletem h mi lenne nagyon jó. de tényleg van kockázata. írj priviben ha kell pár ötlet.
2014. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!