Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
hülyeség pl nekem a kis mell sokkal jobban tetszik
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
68%
Számít a mell. Én lány vagyok és lapos, nincs is barátom, pedig a fejem állítólag szép. Hahahha
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
attól függ.. ha lóg, akkor nem vonz:) Viszont sokat javít egy csajon a mellméret és forma:)
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
f***t hülyeség, h nem a méret a lényeg. a legtöbben csak azért mondják mert a barátnő melle kicsi. ne csesszetek át. kicsit felidegesítettem magam...-.-
2014. jún. 27. 19:12
 5/86 anonim ***** válasza:
82%

Az fel sem merült benned hogy nem mindenki megy az agymosott idióták után?

Szép a nagy mell? Persze, melltartóban.

Egy vékony lány viszont hülyén néz ki óriási mellekkel. Ennyi, tudod az összkép sokat számít.


DE fordítsuk meg, mikor vallod be, hogy csak a 20+os farokra buksz?


Én be merem vallani, hogy csak 17 cm. És boldog vagyok vele, nem frusztrál a téma és nem írogatok háborgó kérdéseket...


Tusé:D

2014. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
jaj ne, jaj NE, JAJ NE JAJ NE JAJJJ NEEE
2014. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem számít a mellméret akár hiszed akár nem.Szerintem inkább legyen kicsi mint túl nagy.
2014. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 Beviz Elek ***** válasza:

én szeretem a nagy mellet, de nem ez alapján választok párt


ha meg arra vagy kíváncsi, szerintem átlagos, de senki másèt nem tapiztam és nem hasonlítgattam össze

2014. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
pedig én világ életemben a baráti társaságtól azt hallottam, h mekkora melle van biztos jónő. Engem mikor mondanak ekkora mellekkel jónőnek? soha a büdös életben, mert kicsi és nem D cupos tehén méret! >.<
2014. jún. 27. 19:15
 10/86 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a tenyérbe illő mell a kedvencem, az meg nem hatalmas, tekintve, hogy nem nagy a tenyerem. Ergo a kicsi/közepes ciciket szeretem, a nagyokat nem nagyon.
2014. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!