Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-es skálán mennyire ciki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire ciki? Mit akar még ezután? Ne hozzam többet fel? Szerethet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe évek óta szerelmes vagyok, de nem volt semmi közöttünk soha, az osztálytársam és néha egy társaságban vagyunk, ennyi.

Ő elutazott a haverjaival a Voltra, én pedig itt maradtam

Tegnap történt valami, ami miatt sírtam és csak ő tudta a részleteket. 2 és fél órát vezetett miattam, ott hagyta a barátait is. Én pedig sírtam... De ez nem az a pár könnycseppes sírás volt, hanem a "nem kapok levegőt, nem bírok 2 mondatot elmondani, mindjárt elájulok, vörös az egész fejem" típusú dolog... Ő pedig itt volt egész éjszaka, próbált vigasztalni. Reggel ment vissza.

De én ezután nem akarok vele találkozni, ez nagyon ciki volt, én csak beszélgetni akartam vele, erre idejött. Maradni akart, de nem akartam, hogy elrontsam ezt a fesztiválját is.


Látott szétbőgött fejjel, a pólójában (abban alszom, ő felejtette itt egyszer) és nem tudom, hogy felhozzam-e ezt később, beszéljek-e vele róla.

Az egyik barátnőm azt mondja, hogy biztos szeret, ez már 100%, de lehet, hogy valami nyominak tart, aki mindenért őt hívja.


2014. júl. 2. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan nyominak tartana, akkor nem ment volna :D
2014. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzővel.

Nyugodtan megemlítheted, nem lesz ciki.

Én is bátórmit megtennék annak ,akit szeretek.:)

2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy annak tart.
2014. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csak azért jött, mert a telefonban annyira sírtam, hogy nem bírtam elmondani, mi a baj és mire leírtam neki üzenetbe, már úton volt és nem tudta, mi történt...
2014. júl. 2. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy maradhat ott nálad egy haverod pólója VÉLETLENÜL??!!


Szerintem köszönd meg neki, hogy melletted állt a bajban, és támogatott lelkileg! Amúgy tényleg nagyon rendes tőle, és ez simán túlmutat egy egyszerű haverságon, barátságon. Nagyon nagyon kevés pasi hagyna ott egy jó kis fesztivált azért, hogy egy havernőjének a könnyeit szárítgassa két óra vezetés után (gyakorlatilag az a napja ugrott is a fesztiválon). Nagyon sokan talán még a szerelmükért sem tennének ennyit.

2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mi történt egyébként, ami ennyire kikészített?
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem vagy neki közömbös abban már biztos lehetsz :))
2014. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő otthagyta a haverjait és a Volt-ot miattad. Szerinted szeret b+? Ne legyél idióta most komolyan...
2014. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A pólója úgy maradt itt, hogy egyszer itt aludt, levette és véletlenül itt felejtette, azóta néha abban alszom, rajtam van, ha itthon vagyok. Szóval nem én nyúltam le. :D

Amúgy csak kicsit kiborultam, de lényegtelen már, hogy miért. De ha szeret, vagy érez valamit, miért nem lép!?

Ő a tapasztalt srác, nekem még sosem volt barátom.

2014. júl. 2. 15:10
 10/18 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon cuki, hogy a pólójában voltál xD
2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!