Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy férfit, és a kezdetek óta kölcsönös az érdeklődésünk egymás iránt. Találkozgatunk, beszélgetünk stb, jól érezzük magunkat egymás társaságában.

Viszont Ő 27 éves, én pedig 18. Nem a korral van a baj, csak nem merek hozzá közeledni, és úgy veszem észre hogy ő sem hozzám. Úgy veszem észre hogy ő is attól fél hogy nem tudja mi kell egy 18 évesnek, én pedig pont attól hogy biztosan megtudom-e adni azt ami egy 27 éves férfinak kell. Az elején nagyon szépen ívelt felfelé a kapcsolatunk, de most megtorpantunk.

Éreztetni szeretném vele hogy, igen is nagyon fontos számomra, és többet szeretnék tőle.

Szeretném egy kicsit visszahozni a "tini korszakába", hogy ismét tizenévesnek érezze magát, de semmi ötletem hogy milyen közös program lenne erre alkalmas.


2014. júl. 3. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
cloak engaged
2014. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!