Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szabadság vagy Kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság vagy Kapcsolat? Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 15 hónapig voltunk együtt aztán én elkezdtem szabadságra vágyni és emiatt szakítottunk ,de azóta is szeretjük egymást. Nekem azóta volt két rövidebb kapcsolatom,de mindkettőnek véget vetettem,mert nem tudtam többet érezni irántuk,csak barátságot. Most a volt barátommal újra találkozgatunk és nagyon jól érzem magam vele,de félek hogy megint ez lesz. Veletek volt már ilyen ? Még fiatal vagyok és kiakarom élni magam,de csak akkor vagyok igazán boldog ,ha a volt barátommal vagyok...mit csináljak ?
2014. júl. 3. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem vacsorát.
2014. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élj.
2014. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
éljetek együtt :D nem kell bezárkózni, együtt is szórakozhattok.. bár nem tudom miféleképpen akarod magad "kiélni"
2014. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El kell határoznod magad. Döntsd el, a barátodat akarod-e vagy inkább más fiúkat is kipróbálnál, viszont ne játszadozz a fiú érzéseivel.

Én 5 éve vagyok kapcsolatban, 17 éves korom óta. Ha valaki véletlen bepróbálkozik nálam, és ne adj isten, még okos is, helyes is, eszembe jut, hogy hú, többé nem lehet már közöm más fiúkhoz......? Nem izgultam rá másra még soha, de azért... amikor valaki bókol nekem, olyan jó lenne egy kicsit nyíltabban visszabókolni anélkül, hogy bűntudatom lenne. De ez van... Szeretem a barátomat. Lényegében tudom, hogy ő imád engem, és nála jobban soha senki nem fog szeretni. Tökéletes számomra, és ha utána más fiúim lennének, bennük már biztos nem szeretnék annyi mindent, mint benne.

Hozz meg egy döntést, és tartsd ahhoz magad.

2014. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Ki akarod (az igekötőt nem írjuk egybe a segédigével) magadat élni - ergo megfelelni valamilyen általad támasztott célnak, de a tényhelyzet meg az, hogy vele érzed magadat boldognak. Mit csinálsz? Inkább kergeted a magad elé tűzött, részben a társadalmi elvárásokon nyugvó célt, a kiélést, és figyelmen kívül hagyod azt, hogy TE hogyan vagy boldog. Ergo a társadalom "boldogsága" fontosabb, mint a tiéd... :D
2014. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, Te nagyon félreértelmezed a dolgokat. Társadalmi elvárás, hogy ne kösd le, hanem éld ki magad...? Ez nagyon légből kapott. Nem mindenki tud elnézni a számára vonzó-szimpatikus emberek feje fölött, pláne, ha még fiatal.
2014. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a kérdezőnek tudathasadása van, ha két egymásnak ellentmondó dolgot akar.
2014. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: én is gondoltam már erre :'D néha mintha két külön ember lennék...de ugye egyszerre két külön életet nem lehet csinálni...úgyhogy döntésre kell jussak valahogy..
2014. júl. 3. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Próbáljatok kiegyezni valamiben ami mind kettőtöknek jó. Ha nem megy akkor hagyd a srácot mert csak csak kínlódni fogtok mind a ketten.
2014. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!