Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez ennyi idősen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. A múlt hónapban ért véget az első ,,kapcsolatom", a fiú két évvel volt nálam idősebb, távkapcsolat volt. Én kezdeményeztem a szakítást, de együtt beszéltük meg. Két és fél hónap volt a kapcsolat. Azóta szeretethiányomvan, átkozom magam amiért szakítottam vele (azért, mert lerázott, nem akart találkozni.) Úgy érzem, csúnya vagyok, nem kellek senkinek. Nagyon szeretnék szerelmes lenni, úgy, hogy viszonozzák, és olyan jó lenne, ha valaki szeretne... Tudom, menjek vissza aludni, de nem tudok :( Lassan két órája agyalok ezen. Tényleg nem értem magam, mert egy határozott, magabiztos, megbízható lány vagyok, és eddig nem is érdekeltek a fiúk: úgy voltam vele, hogy tinédzserként lesz még úgy is elég bajom velük. Tényleg nagyon össze vagyok zavarodva, tehát normális válaszokat szeretnék.

(az elírásokért bocsánat, telefonról írok)



2014. júl. 3. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, hiszen kezdenek dolgozni a hormonok :) Tereld a gondolataidat akármivel. Beszélgess a barátnőiddel, vagy csinálj bármit, de ne agyalj rajta :) Jó, tudom, nekem könnyű ezt mondani, de akkor is. Ha most nem tudsz aludni nézz meg valami filmet. Ha jó a film nem fogsz rá gondolni :)
2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 tavkapcsolat,tilos,hülyeség(tapasztalat).

2.12 évesen ne várd hogy bevegyük,mert nagyon nagy kamu.

3Ha igaz is túl fiatal vagy még nem ezzel kellenne foglalkoznod.Ráérsz később.s innen meglátszik hogy éretlen voltál hozzá.

2014. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"éretlen voltál hozzá" :D

A srác se lehet valami érett 14 évesen :D Gyerek szerelem az egész :)

2014. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én tényleg 12 vagyok...

Köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 3. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Távkapcsolat ilyen idős korban abszolút nem működik. Később sem nagyon jól.

2. Teljesen normális, a legtöbb 12 éves lány a környezetemben halálosan szerelmes valami idősebb gyerekbe, szünetben pusmognak, ha a környéken lakik, néha arrafelé sétálnak és az istenért nem szólnak hozzá, mert jajj, idősebb, nem szabad! De ettől függetlenül nagyon szeretnének szerelmesek lenni.

3. Na ehhez képest te teljesen jól kezelted a szituációt, tányérdobálás, ordítozás stb. nélkül, határozottan, magabiztosan :) Szóval annyira nem fordultál ki magadból.

2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igyekeztem nem elszúrni >.<
2014. júl. 3. 22:36
 7/10 Stark2000 ***** válasza:
Én nekem a zene vált be! Bár igaz, most már késő van egy kicsit a dübörögtetéshez (és gondolom a lányok sokkal kevésbé rajonganak a jó basszus zenékért), de én egészen tűrhetően elvoltam a házimozi rendszeremmel és a fülhallgatómmal délután. És bár én bírtam a zenét, a szomszédoknak valahogy nem tetszett az 50% feletti hangerő.
2014. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stark2000 ***** válasza:
Te elszúrtad? Ő szúrta el... Lerázott, vagyis egy szava nem lehet a szakítás után! Teljesen jól döntöttél (véleményem szerint), ilyen helyzetben hagyni kell hogy a másik fél lépjen, mert ha te futsz utána... hát annak ritka rossz vége szokott lenni.
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 4. 09:41
 10/10 anonim válasza:
Én is igy voltam vele és azon kivül hogy jaj 12 éves meg bánom is én egy hosszab kapcsolat után tényleg lehet szeretethiányunk 12/F
2015. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!