Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknal lenne már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknal lenne már egy gyereke, zavarna ennyi idősen?

Figyelt kérdés
17 éves lány, 25 éves fiú, a fiúnak van egy 2 éves gyereke az előző kapcsolatából. A gyerek anyja szakított, de az apa mindig látogatja a gyerekét, nagyon sokat foglalkozik vele, szereti őt. Én vagyok a 17 éves lány, nekem tetszik az a fiú, akinek van gyereke. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni, kezdem megszeretni őt, talán ő is engem, mert mondogatja, hogy szeret beszélni velem, meg naponta több órát folyamatosan írkálunk. Engem nem zavar a tudat, hogy ő már apa, a nővel nem voltak összeházasodva, a gyereket meg imádja. A fiú még tanul, komoly tervei vannak, ahogy nekem is, még minimum 10 évig nem kell nekem gyerek, ezzel ő is tisztában van már. A szüleim véleményétől tartok kicsit, mert igaz, hogy még nem járunk, de alakul, és az igaz, hogy jó pont náluk, hogy ilyen komoly tervei vannak a karrierével kapcsolatban, de mégis csak szinte 8 évvel idősebb tőlem, és anya nem tudom mit szólna hozzá, hogy már van a srácnak egy gyereke.
2013. júl. 29. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:

*párotoknak

elnézést

2013. júl. 29. 23:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleve rühellem a gyerekeket, úgyh igen, zavarna.


23L

2013. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
igen
2013. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Szeretem a gyerekeket. Csak sosem birok egyszerre megenni egyet.
2013. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, amit én csinálnék ebben az esetben:


Én még 40 évesen sem kezdenék olyannal, akinek már családja van.


1. Lehet anyukát keres a gyerek mellé

2. A gyerek ha kamasz lesz, szemedbe mondja, hogy idegen vagy és "Nem vagy az anyám." szöveg.


Szerintem ne bonyolítsd az életed.


Ahol gyerek van mástól, ott sosem lesz igazi család.

2013. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!