Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy nálatok fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok ő 17. Sokkal felnőtesebben viselkedik mint eddig bármelyik pasim, és simán kinéz 20-nak, de azért akkor is. :S Nem tudom hogy mit csináljak. Tök aranyos meg kedves, de mégis csak kiskorú még, meg az van amit az anyja mond és ez így elég gáz. :S
2014. júl. 4. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán
2014. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy próbát szerintem mindenféleképpen megér! :) Veszíteni valód nincs sok, jobb mint ha meg sem próbálnád. Az én párommal is volt ilyen, bár ő idősebb nálam, de amikor összejöttünk még őt is nagyon sokszor hívogatta meg utasítgatta anyuci. Kicsit éreztem is néha a "rivalizálást" közöttünk részéről. Aztán beletörődött, hogy a pici fiának más is van az életébe. Sokáig idegesítő volt, de mostmár ez abbamaradt. Bár már ő s 20 éves.


Ha majd nagyon megszereted, hidd el nem fog érdekelni, és később úgyis "kinövi" ezt az anyuci dolgot.


Ha meg emiatt vége lesz, legalább nem vetted el az életedtől ezt a lehetőséget. :)


18/l

2014. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm ismeros a szitu de nekem,nem magyaráz anyám hanem,támogat :) de mivel nekem van mar kicsim lassan meg fel ev es 18vagyok akkor meg fegyvereim,is lesznek eleg érett vagyok szerintem :)van akit kell,utasitgatni ebben a korban
2014. júl. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm 23 éves, 19 éves pasija van most:d
2014. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akár... :) de nem kötelező egyből fejest ugrani, szerintem még ismerkedjetek, nem kell sietni sehova
2014. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen!Engem a korkülönbség nem zavar.
2014. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel a férjem is fiatalabb nálam 3,5 évvel, ezért igen:D bár nálunk 24-majdnem 21 volt a felállás amikor összejöttünk anno.


Egyébként nekem több volt a fiatalabb pasim mint az idősebb. A fiatalabbak jobban bejönnek.

2014. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!