Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan tudnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan tudnék a sarkamra állni, és beszélgetni vele az érzéseimről ill. a "hogyan tovább-ról"?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már lassan 1 éve találkozgatok.1-2 hónap randizgatás után beszélgettünk, hogy ő most nem igazán akar komoly kapcsolatot, viszont azóta eltelt már 10-11 hónap. és ugyan úgy megvagyunk, viszont nem vagyunk együtt. Azt hiszem, hogy nekem ez az egész már többet jelent, de nem tudom, hogy ő hogy van vele. Látszólag jól érzi magát. ÉN viszont néha úgy érzem, hogy játszik velem, és nem becsül meg. Az a gond, hogy képtelen vagyok beszélni az érzéseimről. 24N
2014. júl. 4. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám, vagyis jelenleg is az.

Én felvázoltam előtte, hogy már többet érzek iránta, mint szimpla barátság, sőt bele is estem. A reakciója olyan is-is volt. Miután ezt elmondtam neki, egyértelműen zöld utat kapott, hiszen még a visszautasítástól sem kellett volna félnie. Eltelt 1-másfél hónap, nem történt semmi, ugyanúgy egy helyben álltunk, leragadtunk a találkozunk, beszélgetünk, jól érezzük magunkat egymás társaságában dolognál. Ez nekem nem volt elég, mivel kín szenvedésként éltem meg, hogy nem történik semmi, plusz a tudat, hogy ott van velem mégsem lép. Másfél hónap után megmondtam neki, hogy ne találkozzunk többet, mert nekem ez nem megy és csak szenvedek legbelül, mert nekem nem elég, hogy szimplán csak a barátom és nem több.

Szerintem beszéld meg vele, nálam a bizonytalanság volt elviselhetetlen. Jobb tisztán látni a dolgokat. Bármi kérdésed van írhatsz privátban, mivel mondom, hogy pont ugyan ez volt velem is :)

2014. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nekem is a bizonytalansággal van gondom, mert hát amikor együtt vagyunk minden szép és jó..utána pedig van,hogy 1,5 hétig nem is találkozunk. Ez engem kezd kikészíteni.
2014. júl. 4. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom, beszéld meg vele. Így csak magad emészted legbelül.
2014. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet:)
2014. júl. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!