Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy takarítsa ki a wc-t maga után?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor van nálunk és mikor nagydolgát végzi, rendre foltosan hagyja a wc-t. Ezért általában én vagyok megszidva, mert azt hiszik én voltam, és nem is szoktam tagadni mert kellemetlen ez nekem...:/ Hogyan mondhatnám ezt meg a barátomnak úgy, hogy ne bántsam meg vele vagy ne hozzam nagyon kellemetlen helyzetbe de mégis egyértelmű legyek? Mindent megbeszélünk de emiatt úgy érzem fordított helyzetben én is nagyon kínosan érezném magam és nem akarom őt megbántani sem. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 4. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennek evidensnek kéne lennie. Elég kínos téma ez mindenképp. De valahogy közölnöd kéne. Mert akkor takaríthatsz utána mert nem biztos, hogy magától eszébe jutna. Viccesen hozd fel mindenképp, h pl. már megint takarítanom kell a wc-t jó lenne ha mindenki ellenőrizné maga után vagy nem is tudom.


Nálunk is volt ebből ciki sztori, én mindig körbefújtam az illatosítót, ha kellett ha nem és barátom finoman megjegyezte,, h ne használjak illatosítót attól csak büdösebb lesz. :D

2014. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát mivel a wc nálad van illene neked tisztán tartanod mielőtt a szüleid meglátják. Hanem meg mondd meg neki törölje le maga után, nagy dolgok ezek...
2014. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem tisztán tartani de én se ellenőrizgethetem állandóan... Hogyan lehetne szerintetek ezt tapintatosan esetleg viccelődve közölni? Az is jónak tűnt amit a kedves első írt, hasonló példamondatok még jöhetnek! :) Nektek pedig természetesen ment a zöld kéz :)
2014. júl. 4. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:

-Azt tudtad, hogy a wc kefe nem dísztárgy? Nyugodtan használhatod te is. :-)



Valahogy így.

2014. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki kerek perec, hogy légyszi máskor azért takarítsd már le a wc-t.. Most oké kellemetlen, de végülis máshogy nem igazán lehet közölni.. Mert ha még viccelődve is mondod vagy magára veszi vagy nem... Nem kell szégyenkezni egymás előtt, hiszen egy pár vagytok..Meg ez alapvető lenne..
2014. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem viccelődnék, elmondnám hogy figyelj, elég ciki ez nekem is, meg a téma is, de láttam hogy kicsit olyan maradt a wc, megkérhetnélek hogy legközelebb ne úgy hagyd ott?

-- és ebből nincs probléma hogy esetleg nem veszi magára. Csak egyszer kell kimondani, ha normális akkor megérti és nem felejti el.

2014. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ez jó módszer: hozz össze egy "véletlen weboldal meglátogatást" valahogy érd el hogy elolvassa a kérdésed és mindent megért :D ezt én elég jó ötletnek tartom
2014. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!